Philips Evnia 32M2C5500W/00 32" Quad HD 240Hz Curved VA monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
27x
De Philips Evnia 32M2C5500W/00 32" Quad HD monitor biedt een immersieve gaming-ervaring met zijn 32-inch VA-paneel, 2560 x 1440 pixels resolutie en 240Hz verversingssnelheid. De gebogen vormgeving, DisplayHDR 400-ondersteuning en snelle reactietijd van 0.5 ms maken deze monitor geschikt voor zowel gaming als dagelijks gebruik. Zijn veelzijdigheid en prestaties maken de Philips Evnia 32M2C5500W/00 een aantrekkelijke keuze voor gebruikers op zoek naar een premium monitorsysteem.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal32.0 inch (81.3cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
HDR TypeDisplayHDR 400
Reactietijd0.5 ms
Curved ✓︎
Verkrijgbaar sindsNovember 2023
Garantie24 maanden
Toon meer
349,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 255 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 144 Hz
Gleurengamma DCI-P3 92 procent
Grootte beeld (horizontaal) 69,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 39,2 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 500 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 100 procent
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 240 Hz
NTSC-dekking (normaal) 100 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.272 mm
Pixeldichtheid 93,24 ppi
Reactietijd (MPRT) 0,5 ms
Reactietijd 0.5 ms
Responstijd (min) 0,5 ms
Schermkromming 1000 R
sRGB✓︎
sRGB-dekking (gemiddeld) 122 procent
Contrast Statisch 4.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro
Component video sync Gescheiden synchronisatie
HDCP✓︎
Kleurdiepte 8 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Lage invoervertraging✓︎
Mean time between failures (MTBF) 50 uur
Philips SmartUniformity 93 - 105 procent
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Glanstype buitenzijde Getextureerd
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Gaming
Officiële goedkeuringen CB; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; CCC; CECP; CEL
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 2 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Schermdiameter in centimeters 80 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 65 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 32 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 39,36 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 700 mm
Breedte ( zonder voet ) 700 mm
Diepte 320 mm
Diepte ( zonder voet ) 131 mm
Gewicht 8.35 kg
Gewicht (zonder voet) 6,5 kg
Hoogte 601 mm
Hoogte (zonder voet ) 426 mm