AOC GAMING Q27G3XMN/BK 27" Quad HD 180Hz MiniLED VA monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 dag (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
127x
De AOC GAMING Q27G3XMN/BK is een 27-inch QHD monitor met 2560x1440 pixelresolutie, speciaal ontworpen voor gamers. Met een indrukwekkende verversingsfrequentie van 180 Hz en een snelle reactietijd van 1 ms biedt deze monitor vloeiende beeldweergave tijdens intensieve gaming-sessies. Het Mini-LED VA-paneel met DisplayHDR 1000-certificering zorgt voor uitstekende beeldkwaliteit en contrast. De 16:9 schermverhouding en snelle reactietijden maken dit een geschikte keuze voor competitieve gamers.
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate180 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeMini-LED VA
HDR TypeDisplayHDR 1000
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsNovember 2023
EAN4038986181440
VendorcodeQ27G3XMN/BK
Garantie36 maanden
Toon meer
249,-
Megekko Shop Breda info-icon
Nu bestellen morgen in huis!
Extra informatie
reviews
Eigenschap Waarde
Adobe RGB dekking 95,5 procent
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type Mini LED
Paneel Type Mini-LED VA
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
BT.2020-dekking 72,7 procent
Contrast ratio (dynamisch) 80000000:1
Gleurengamma DCI-P3 98,5 procent
Grootte beeld (horizontaal) 59,8 cm
HDR✓︎
Helderheid 700 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 1000
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 101,3 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
LED backlight✓︎
Lokale dimzones 336
Refresh Rate 180 Hz
NTSC-dekking (normaal) 97,4 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Pixeldichtheid 108,8 ppi
Reactietijd 1 ms
Responstijd (min) 1 ms
Schermhelderheid (piek) 700 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 137,5 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 4.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
FPS-teller✓︎
Local dimming✓︎
Merkspecifieke technologieën Crosshair
Richtpunt✓︎
Schaduwregeling✓︎
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Rood, Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Gaming
Rand voorzijde Zwart/Rood
Type bezeldikte Frameloos
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Ingang stroom✓︎
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek 3,5 - 21,5°
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar 30 - 30°
On Screen Display (OSD)✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) g
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 40 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 48 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 54 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
DisplayPort-kabellengte 1,8 m
HDMI-kabellengte 1,8 m
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 614.4 mm
Breedte ( zonder voet ) 614,4 mm
Diepte 302.6 mm
Diepte ( zonder voet ) 71,8 mm
Gewicht 5.43 kg
Gewicht (zonder voet) 5,43 kg
Hoogte 533.3 mm
Hoogte (zonder voet ) 365,6 mm