Philips 1000 Series 24E1N1300AE/00 24" Full HD 100Hz USB-C IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
8x
De Philips 1000 Series 24E1N1300AE/00 24" monitor biedt een Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels op een 24-inch IPS-scherm. Met een ververssnelheid van 100 Hz en een snelle reactietijd van 1 ms, levert deze monitor een soepele en vloeiende weergave. Dankzij de USB-C-aansluiting kan de monitor eenvoudig worden aangesloten op laptops en andere apparaten.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd1 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsJanuari 2024
EAN8712581804268
Vendorcode24E1N1300AE/00
Garantie24 maanden
Toon meer
149,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 115 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 100 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 52,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 29,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR ✖︎
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Infinity DCR
Refresh Rate 100 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.275 mm
Pixeldichtheid 92,56 ppi
Reactietijd (MPRT) 1 ms
Reactietijd 1 ms
Responstijd (min) 1 ms
sRGB✓︎
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.300 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Component video sync Gescheiden synchronisatie
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Mean time between failures (MTBF) 50000 uur
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Glanstype buitenzijde Getextureerd
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
HDMI in 1 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand ✖︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Schermdiameter in centimeters 60,5 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 18,3 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 542 mm
Breedte ( zonder voet ) 542 mm
Diepte 187 mm
Diepte ( zonder voet ) 45 mm
Gewicht 4.68 kg
Gewicht (zonder voet) 3,06 kg
Hoogte 442 mm
Hoogte (zonder voet ) 316 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 65 W
Verstelbare hoogte (max) 10 cm
Overige specificaties
Beeldverbetering SmartImage game
Hardheid oppervlak 3H
Plug and play✓︎
Recyclebaar verpakkingsmateriaal 100 procent
Beheerfuncties
Technische details
Bevat geen Kwik, PVC/BFR
EasyRead-modus✓︎
HDCP versie 1.4
KVM switch ✖︎
LowBlue-modus✓︎
Waasniveau 25 procent
Product informatie
EAN8712581804268
Vendorcode24E1N1300AE/00
Artikelnr1107398
MerkPhilips
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJanuari 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
Equip 128357 USB 3.2 Gen 2 10Gbps 100W USB Type-C 2m
6x