Philips 1000 Series 27E1N1100A/00 27" Full HD 100Hz IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
13x
De Philips 1000 Series 27E1N1100A/00 27" monitor biedt een Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels op een 27-inch IPS-paneel. Met een verversingssnelheid van 100 Hz en een reactietijd van 4 ms levert deze monitor vloeiend beeld en responsief gebruik, ideaal voor gaming en multimedia. De 16:9 schermverhouding zorgt voor een natuurlijke weergave van content. Deze monitor is een veelzijdige keuze voor thuisgebruik, kantoor of lichte gaming.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd4 ms
Verkrijgbaar sindsApril 2024
EAN8712581804282
Vendorcode27E1N1100A/00
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
89,00
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
DDC/CI✓︎
Digitale horizontale frequentie 30 - 115 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 100 Hz
Frequentiebereik horizontaal 30 - 85 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 60 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 59,8 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR ✖︎
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Infinity DCR
Refresh Rate 100 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.311 mm
Pixeldichtheid 81,59 ppi
Reactietijd 4 ms
Responstijd (min) 1 ms
sRGB✓︎
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 1.300 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Component video sync Separate sync
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Mean time between failures (MTBF) 50000 uur
Soort voeding Intern
Zonder zware metalen Hg (kwik)
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
HDMI in 1 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
USB-C ✖︎
VGA in 1 x
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand ✖︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,6 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) D
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 18 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 18,8 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 617 mm
Breedte ( zonder voet ) 617 mm
Diepte 211 mm
Diepte ( zonder voet ) 46 mm
Gewicht 4.00 kg
Gewicht (zonder voet) 3,58 kg
Hoogte 457 mm
Hoogte (zonder voet ) 357 mm