Je bent nog niet ingelogd
Verbatim PMT-15-4K 15.6" 4K Ultra HD Touchscreen Portable IPS monitor
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
24x
De Verbatim PMT-15-4K is een draagbare monitor met een 15.6 inch IPS touchscreen dat 4K Ultra HD resolutie (3840 x 2160 pixels) biedt. Met een verversingsfrequentie van 60 Hz en een reactietijd van 6 ms levert het scherm vloeiende beeldweergave. Het apparaat beschikt over USB-C connectiviteit voor eenvoudig aansluiten op verschillende apparaten. Het 16:9 schermformat en IPS paneel zorgen voor brede kijkhoeken. Deze portable monitor is geschikt voor professioneel gebruik en mobiel werken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Verbatim |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 6 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
269,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldoppervlakte | Glans |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 2160p |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.09 mm |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Reactietijd | 6 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 350 cd/m² |
| Touchscreen | ✓︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| Game modus | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| USB-versie | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Portable |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| VESA-montage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 2 |
| Aantal USB-aansluitingen | 3 |
| Charging port type | USB Type-C |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | 0 - 85° |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | A |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 16 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 16 kWu |
| Externe adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| HDMI-kabellengte | 1,5 m |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 357 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Gewicht | 1.23 kg |
| Hoogte | 215 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1 m |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Stroomadapter inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Screen mirroring | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 23942322382 |
| Vendorcode | 32238 |
| Artikelnr | 1125339 |
| Merk | Verbatim |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Overzicht
Het Verbatim 4K draagbaar scherm biedt u een extra dimensie voor uw werk en ontspanning. U kunt het gebruiken als een tweede scherm voor uw laptop wanneer u op reis bent of één-op-één presentaties geeft, of als een groot extra scherm voor uw telefoon, tablet of draagbaar gamingsysteem. Het draagbare scherm is compact en veelzijdig en biedt u ultieme flexibiliteit voor een hogere productiviteit en vermaak onderweg.
Het responsief en intuïtief aanraakscherm met 10-punts aanraakfunctionaliteit ondersteunt veeg-, scrol-, sleep- en knijpgebaren om uw te helpen uw taken efficiënt uit te voeren. Het is de ideale oplossing voor het aanpakken van de beperkingen van het werken met één scherm buiten kantoor, het verhoogt uw visuele ervaring, altijd en overal.
Het Verbatim draagbare scherm levert 16,7M kleuren in 4K of ultra HD en maakt gebruik van in-plane switching-technologie (IPS) om een scherper en nauwkeuriger beeld en een brede kijkhoek te leveren op het 16:9 scherm. De ingebouwde standaard maakt het mogelijk om het scherm op te stellen onder de hoek die voor u het best is, teneinde te helpen om het comfort en de algemene productiviteit te verhogen.
Het scherm bevat high-dynamic range (HDR) technologie die de beeldkwaliteit verbetert – een aanzienlijke uitbreiding van het bereik van zowel contrast als kleur - waardoor het beeld meer 'diepte' krijgt en een fantastische kijkervaring gecreëerd wordt.
Het draagbare scherm wordt aangesloten via USB-C, wat betekent dat een enkele kabel zorgt voor voeding, data en video. Sluit de kabel eenvoudigweg aan op uw laptop, Mac, tablet, telefoon of spelconsole en begin met het delen van schermen! Er is ook een HDMI-kabel inbegrepen, voor diegenen die een aansluiting via HDMI nodig hebben. Om HDMI te gebruiken, is een voeding nodig, die ook is inbegrepen. Voor ondersteuning van de aanraakfunctie is een extra USB-kabel vereist. De voeding ondersteunt ook langer gebruik van apparaten die zijn aangesloten via USB-C.
Het draagbare aanraakscherm is licht en dun en past in de meeste reistassen. Het geheel is ingebouwd in een duurzame aluminium behuizing, met Neopreen beschermhoes, met andere woorden een perfecte reisgezel onderweg.
*Zorg ervoor dat uw apparaat een USB-C-poort heeft die de DisplayPort Alt-modus en stroomvoorziening ondersteunt.
Productdetails
- Draagbare scherm met Ultra HD 4K-resolutie van 3840 x 2160 en 16,7M kleuren
- Ondersteunt capacitief 10-punts multi-touch met G+FF-technologie; sluit het scherm eenvoudigweg aan op uw apparaat met een USB-C kabel
- IPS-paneel incl. volledige kijkhoek van 178° en 16:9 schermverhouding
- Zwart aluminium behuizing van hoge kwaliteit met neopreen hoes
- 2 x USB-C 3.1-ingangen met ondersteuning voor DisplayPort Alt Mode, plus een standaard HDMI 1.4-poort
- USB 2.0-poort en 3,5mm audio jack-uitgangen
- Geweldige compatibiliteit voor werk/reizen/gaming: Sluit het draagbare scherm aan op uw pc/Mac/tablet/telefoons/consoles via USB-C of HDMI
Systeemvereisten
Aansluiting:
- HDMI (voeding vereist, inbegrepen)
- USB-C met ondersteuning voor DisplayPort Alt-modus
OS-compatibiliteit:
- Android OS
- Windows 11/10/8
- Mac OS
- iOS (adapter vereist voor Lightning-apparaten, niet inbegrepen; Touchscreen-functie niet ondersteund door iOS/iPadOS)
Specificaties
- Formaat: 15,6 inch
- Afmetingen (BxHxD): 357,10 (H) x 215 (V) x 6/12 mm (D) (Min/Max)
- Netto gewicht: 1230 g
- Scherm: Capacitief aanraakscherm, IPS-technologie
- Schermtype: 10-punts multi-touch met G+G-technologie
- Contrast (typisch): 1000:1
- Resolutie (H x V): 3840 x 2160
- Beeldverhouding: 16:9
- Helderheid: 350 cd/m2
- Responstijd (typisch GTG): 6 ms
- Responstijd (typisch Tr+Tf): 14+11 ms
- Responstijd (BtW): 10 ms
- Kijkhoeken LR,UD (CR>10): H 178°/ V 178° (Min)
- Schermkleuren: 16,7M kleuren
- Ingang 1: USB-C x 2 (Full-featured USB-C)
- Ingang 2: Standaard HDMI (1.4) x 1
- Uitgang: USB-A 2.0 x 1
- Uitgang: 3,5 mm audio-aansluiting
- Ondersteunt: HDR, FreeSync, Low Blue Light
- Standaard: Ingebouwde klikstandaard, hoek: van 0° tot 85°
- Materiaal van het frame: Aluminium
- Energierendementsklasse: A
Inhoud van de verpakking
- Verbatim PMT-15-4K draagbaar aanraakscherm 15,6" 4K metalen behuizing
- 2 x USB-C naar USB-C-kabel 1,0M
- HDMI-HDMI-kabel 1,5M
- EU voeding met VK adapter (5 V 3 A)
- Neopreen beschermhuls
- Snelstartgids
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯