Je bent nog niet ingelogd
ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" Wide Quad HD 180Hz VA Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
83x
De ASUS TUF Gaming VG34VQ3B is een indrukwekkende 34-inch UWQHD-monitor met een verversingssnelheid van 180 Hz en een VA-paneel. Met een resolutie van 3440 x 1440 pixels, een 21:9 beeldverhouding en HDR 400-ondersteuning biedt deze gaming-monitor een levendige en vloeiende weergave voor een immersieve gameplay-ervaring. De gebogen vormgeving en 1 ms reactietijd beloven een naadloze en responsieve gebruikersinterface, waardoor deze monitor een aantrekkelijke keuze is voor zowel gamers als liefhebbers van multimedia-entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Digitale horizontale frequentie | 290 - 290 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 180 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,2 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 90 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.232 mm |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 400 cd/m² |
| Schermkromming | 1500 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 4.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| Game modus | ✓︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Schaduwregeling | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 2 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ingang stroom | ✓︎ |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 23° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 73 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 32 kWu |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 809 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 809 mm |
| Diepte | 213 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 107 mm |
| Gewicht | 7.60 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,4 kg |
| Hoogte | 448 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 366 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387530092 |
| Vendorcode | 90LM0AA0-B01170 |
| Artikelnr | 1146271 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




