Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Strix XG27UCG 27" 4K Ultra HD 160Hz IPS Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
26x
De ASUS ROG Strix XG27UCG is een 27 inch 4K gaming monitor met 3840 x 2160 pixelresolutie. Het IPS-paneel biedt een verversingssnelheid van 160 Hz en een reactietijd van 1 ms, ideaal voor gamers die scherpte en snelheid zoeken. Met DisplayHDR 400 ondersteuning en USB-C connectiviteit levert deze monitor hoge beeldkwaliteit en moderne connectiviteitsopties. Het 16:9 beeldschermformaat vormt een veelzijdige keuze voor gaming en professioneel gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 160 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Reactietijd | 1 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Digitale horizontale frequentie | 27 - 355 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 160 Hz |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,6 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,5 cm |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 95 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 160 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.155 mm |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 400 cd/m² |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 130 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC Compatible |
| Game modus | ✓︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Schaduwregeling | ✓︎ |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | ✓︎ |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 75 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 26 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 30 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 614 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 614 mm |
| Diepte | 219 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 90 mm |
| Gewicht | 6.60 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,8 kg |
| Hoogte | 510 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 15 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387564646 |
| Vendorcode | 90LM0AG1-B01370 |
| Artikelnr | 1148182 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





