Je bent nog niet ingelogd
LG UltraFine 27US500-W 27" 4K Ultra HD IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
16x
De LG UltraFine 27US500-W 27" monitor biedt een indrukwekkende 4K Ultra HD-resolutie van 3840 x 2160 pixels op een 27-inch IPS-scherm. Met een 16:9 beeldverhouding, HDR10-ondersteuning en een reactietijd van 5 ms, levert deze monitor een scherpe, levendige weergave voor productiviteit, entertainment en creatieve toepassingen. De 60 Hz verversingssnelheid zorgt voor een vloeiende weergave. Deze monitor uit de LG-serie combineert krachtige prestaties met een elegant ontwerp, waardoor hij een waardevolle toevoeging is aan elke werkruimte of thuisomgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LG |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| EAN | 8806096167892 |
| Vendorcode | 27US500-W.AEU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 90 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.155 mm |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Black Stabilizer |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 15° |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 34 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 26 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 613.5 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,5 mm |
| Diepte | 214.9 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 45,4 mm |
| Gewicht | 5.50 kg |
| Hoogte | 454.7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 363,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Stroomadapter inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806096167892 |
| Vendorcode | 27US500-W.AEU |
| Artikelnr | 1148487 |
| Merk | LG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





