Je bent nog niet ingelogd
AOC GAMING C27G4ZXU 27" Full HD 280Hz Curved VA monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
31x
De AOC GAMING C27G4ZXU 27" Full HD 280Hz Curved VA monitor biedt een meeslepende gaming-ervaring met zijn 27-inch VA-paneel, 280Hz verversingssnelheid en 0,3 ms reactietijd. De Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels en het 16:9-schermformaat zorgen voor scherpe beelden. De curve van het scherm creëert een immersieve beleving. Het HDR10-ondersteuning verrijkt de kleuren en contrasten. De monitor is ontworpen voor gamers die zoeken naar vloeiende prestaties en een levendige weergave.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | AOC |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 280 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 0.3 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 320 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 280 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 92,4 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 280 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.311 mm |
| Pixeldichtheid | 81,59 ppi |
| Reactietijd (MPRT) | 0,3 ms |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 0.3 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 124,2 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 4.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| AMD FreeSync-vernieuwingsfrequentiebereik | 48 - 280 Hz |
| FPS-teller | ✓︎ |
| Game modus | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Lage invoervertraging | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Crosshair |
| Richtpunt | ✓︎ |
| Schaduwregeling | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | ✓︎ |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Type bezeldikte | Frameloos |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ingang stroom | ✓︎ |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -3 - 21° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -28 - 28° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 21 kWu |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Stroom | 1.5 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 30 W |
| Vermogensverbruik (max) | 74 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 611.5 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 611,5 mm |
| Diepte | 227.6 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 78,7 mm |
| Gewicht | 6.06 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,12 kg |
| Hoogte | 515.8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal On Screen Display-talen | 19 |
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Koreaans, Kroatisch, Pools, Portugees, Russisch, Spaans, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE |
| Certificering | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4038986181488 |
| Vendorcode | C27G4ZXU |
| Artikelnr | 1148672 |
| Merk | AOC |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





