ASUS ROG Swift OLED PG27AQDP 27" Quad HD 480Hz OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
103x
De ASUS ROG Swift OLED PG27AQDP is een 27-inch gaming monitor met QHD-resolutie van 2560 x 1440 pixels. Het W-OLED paneel biedt uitstekende beeldkwaliteit met ondersteuning voor HDR10. Met een vernieuwingsfrequentie van 480 Hz en een reactietijd van slechts 0,03 ms is deze monitor uitermate geschikt voor competitieve gamers. Het 16:9 beeldscherm combineert prestatie met visuele scherpte, ideaal voor intense gaming sessies en professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asus
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate480 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeW-OLED
HDR TypeHDR10
Reactietijd0.03 ms
Verkrijgbaar sindsAugustus 2024
EAN4711387634677
Vendorcode90LM0A20-B01A70
Garantie36 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
899,00
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type W-OLED
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 30 - 890 kHz
Digitale verticale frequentie 40 - 480 Hz
Gleurengamma DCI-P3 99 procent
Grootte beeld (horizontaal) 58,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 450 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 99 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
Refresh Rate 480 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.229 mm
Reactietijd 0.03 ms
Schermhelderheid (piek) 1300 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 135 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC Compatible
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën ASUS OLED Care
Schaduwregeling✓︎
Vermindering van bewegingsonscherpte✓︎
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
Verlichte standaard✓︎
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C ✖︎
USB Power Delivery ✖︎
USB-C Alt DP Modus ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 67 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 30 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 27 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB
Gewicht en omvang
Breedte 605 mm
Breedte ( zonder voet ) 605 mm
Diepte 274 mm
Diepte ( zonder voet ) 50 mm
Gewicht 6.20 kg
Gewicht (zonder voet) 3,5 kg
Hoogte 548 mm
Hoogte (zonder voet ) 351 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 11 cm
Overige specificaties
Effectieve beelddiameter 586,75 x 330,05 mm