Je bent nog niet ingelogd
Philips Evnia 27M2N8500/00 27" Quad HD 360Hz OLED Ambiglow monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
66x
De Philips Evnia 27M2N8500/00 is een 27-inch QHD-monitor met OLED-technologie, speciaal ontworpen voor gamers die de beste prestaties zoeken. Met een indrukwekkende verversingssnelheid van 360 Hz en ultrasnelle reactietijd van 0.03 ms biedt deze monitor een vloeiende en responsieve beeldweergave. Het QD-OLED paneel levert scherpe beelden in 2560x1440 resolutie met DisplayHDR 400 True Black ondersteuning voor diepere contrasten en levendiger kleuren. Ideaal voor competitief gamen en professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Philips |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 360 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | QD-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 8712581806309 |
| Vendorcode | 27M2N8500/00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 118 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | QD-OLED |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 510 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 360 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 98,5 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| LED backlight | ✓︎ |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Infinity DCR |
| Refresh Rate | 360 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 120 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.229 mm |
| Pixeldichtheid | 110,84 ppi |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 1000 cd/m² |
| sRGB | ✓︎ |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 147,5 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.500.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible |
| Component video sync | Gescheiden synchronisatie |
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Lage invoervertraging | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 uur |
| Merkspecifieke technologieën | Crosshair |
| Philips SmartUniformity | 93 - 105 procent |
| Soort voeding | Intern |
| Type sensor omgevingslicht | 3-zijdig |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Ingeschakeld, Slaapstand |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeld naast beeld (PbP) | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 67,3 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 35 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 35 kWu |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 83,7 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 609.3 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 609,3 mm |
| Diepte | 274.5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 61 mm |
| Gewicht | 7.35 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6 kg |
| Hoogte | 513.7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 357,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldverbetering | SmartImage game |
| Compatibele besturingssystemen | Mac OS X Windows 11 / 10 |
| Hardheid oppervlak | 2H |
| Plug and play | ✓︎ |
| Recyclebaar verpakkingsmateriaal | 100 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal On Screen Display-talen | 21 |
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Fins, Frans, Grieks, Hongaars, Italiaans, Japans, Koreaans, Pools, Portugees, Russisch, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptieve synchronisatie | ✓︎ |
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Delta E | 2 |
| EasyRead-modus | ✓︎ |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| LowBlue-modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Post-consumer gerecycled plastic | 35 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8712581806309 |
| Vendorcode | 27M2N8500/00 |
| Artikelnr | 1148990 |
| Merk | Philips |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






