Je bent nog niet ingelogd
Samsung Odyssey G8 LS34DG850SUXEN 34" Wide Quad HD 175Hz OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
52x
De Samsung Odyssey OLED G8 34-inch is een ultrawide Ultra-WQHD gaming monitor met OLED-technologie voor diepe zwarttinten, levendige kleuren en hoog contrast. Met 175Hz verversing, 0,03ms responstijd en ondersteuning voor G-Sync en FreeSync speel je vloeiend en nauwkeurig. Het 1800R curved scherm, Glare Free-technologie en functies zoals Dynamic Black Equalizer zorgen voor meeslepende en comfortabele gameplay.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 175 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | QD-OLED |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 799,00
laatste 90 dagen: 799,00
699,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | QD-OLED |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 80 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,7 cm |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| LED backlight | ✖︎ |
| Refresh Rate | 175 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.170 mm |
| Quantum-dotkleurtechnologie | ✓︎ |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermkromming | 1800 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.000.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptief beeld | ✓︎ |
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Meervoudige weergave | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Eye Saver, Game Bar 2.0, Gaminghub, Smart Calibration |
| Slimme functies | Mobile to screen, Screen mirroring, Schermgeluid naar mobiel, Sound mirroring, Wireless on |
| Soort voeding | Extern |
| Tap View | ✓︎ |
| TV Plus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Adaptive Sound Pro | ✓︎ |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✖︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✖︎ |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -2 - 20° |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✖︎ |
| Pivot hoek | -3 - 3° |
| Scharnier | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 48 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 42 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 42 W |
| Vermogensverbruik (max) | 180 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort |
| Type standaard | HAS standaard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 813.6 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 813,6 mm |
| Diepte | 192.8 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 128,1 mm |
| Gewicht | 7.50 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 5,5 kg |
| Hoogte | 522.3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 363,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte | Y |
| Draadloos scherm | ✓︎ |
| Fabriekskalibratierapport | ✓︎ |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Mijn inhoud | ✓︎ |
| Uitschakeltimer plus | ✓︎ |
| Virtueel richtpunt | ✓︎ |
| Werkruimte | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Werkt met Samsung Bixby | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anynet + (HDMI-CEC) | ✓︎ |
| KVM switch | ✖︎ |
| Samsung Eye Saver Mode | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Far-field steminteractie | ✓︎ |
| Screen mirroring | ✓︎ |
| Sound-mirroring | ✓︎ |
| Universele gids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Virtuele assistent | Amazon Alexa & Samsung Bixby |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Formaat digitaal signaal | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806095688060 |
| Vendorcode | LS34DG850SUXEN |
| Artikelnr | 1150255 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Samsung 34" Odyssey OLED G8 Gaming Monitor is een high-end gaming monitor die beeldkwaliteit en reactietijd naar een ongekend niveau tilt. Met een 34 inch ultrawide scherm en een resolutie van WQHD (3440x1440) ervaar je games en content met een breed, gedetailleerd en meeslepend zicht.
Het OLED-paneel staat garant voor diepe zwarttinten, levendige kleuren en een hoog contrast, wat je gaming-ervaring visueel indrukwekkender maakt dan traditionele paneeltypes. Door de Glare Free-technologie worden reflecties van omgevingslicht verminderd, zodat het beeld in heldere en donkere omgevingen optimaal blijft.
De reactietijd van slechts 0,03ms (GtG) en een verversingssnelheid tot 175Hz zorgen voor razendsnelle beeldweergave. Dit betekent vloeiende bewegingen tijdens snelle games en minimale vertraging bij inputs, wat belangrijk is voor competitieve gameplay. Dankzij adaptive sync technologie zoals AMD FreeSync Premium Pro en G-Sync-compatibiliteit worden tearing en haperingen flink beperkt, voor een stabiel beeld tijdens intensieve actie.
Het scherm is gebogen (1800R) en heeft een 21:9 beeldverhouding, wat de immersie vergroot en je blikveld breder maakt. Functies zoals Dynamic Black Equalizer helpen je beter zicht te krijgen in donkere scenes, terwijl ergonomische opties voor hoogte- en kantelinstelling zorgen dat je de perfecte kijkhoek vindt.
Met veelzijdige connectiviteitsopties, een stijlvol design en functies gericht op zowel gaming als mediaconsumptie is deze Odyssey OLED G8 een uitstekende keuze voor gamers die topkwaliteit en prestaties willen combineren.
Het OLED-paneel staat garant voor diepe zwarttinten, levendige kleuren en een hoog contrast, wat je gaming-ervaring visueel indrukwekkender maakt dan traditionele paneeltypes. Door de Glare Free-technologie worden reflecties van omgevingslicht verminderd, zodat het beeld in heldere en donkere omgevingen optimaal blijft.
De reactietijd van slechts 0,03ms (GtG) en een verversingssnelheid tot 175Hz zorgen voor razendsnelle beeldweergave. Dit betekent vloeiende bewegingen tijdens snelle games en minimale vertraging bij inputs, wat belangrijk is voor competitieve gameplay. Dankzij adaptive sync technologie zoals AMD FreeSync Premium Pro en G-Sync-compatibiliteit worden tearing en haperingen flink beperkt, voor een stabiel beeld tijdens intensieve actie.
Het scherm is gebogen (1800R) en heeft een 21:9 beeldverhouding, wat de immersie vergroot en je blikveld breder maakt. Functies zoals Dynamic Black Equalizer helpen je beter zicht te krijgen in donkere scenes, terwijl ergonomische opties voor hoogte- en kantelinstelling zorgen dat je de perfecte kijkhoek vindt.
Met veelzijdige connectiviteitsopties, een stijlvol design en functies gericht op zowel gaming als mediaconsumptie is deze Odyssey OLED G8 een uitstekende keuze voor gamers die topkwaliteit en prestaties willen combineren.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




