Samsung Odyssey G9 LS49DG934SUXEN 49" Quad HD 240Hz Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
46x
De Samsung Odyssey G9 LS49DG934SUXEN is een ultrawide 49-inch gamingmonitor met indrukwekkende specificaties. Met een resolutie van 5120 x 1440 pixels en verfrissingsfrequentie van 240 Hz biedt het monitor extreme gaming prestaties. Het gebogen QD-OLED paneel levert diepe zwarten en levendige kleuren met HDR10+ ondersteuning. De ultrasnelle reactietijd van 0.03 ms zorgt voor responsieve gameplay. De 32:9 schermverhouding biedt immersieve ultrabrede beeldhoek, ideaal voor gamers en professionals.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Samsung
ResolutieklasseDQHD
Scherm resolutie5120 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal49.0 inch (124.5cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding32:9
Paneel TypeQD-OLED
HDR TypeHDR10+
Reactietijd0.03 ms
Curved ✓︎
Verkrijgbaar sindsOktober 2024
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
999,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type QD-OLED
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 32:9
Resolutieklasse DQHD
HDR✓︎
Helderheid 250 cd/m²
HDR Type HDR10+
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 99 procent
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 32:9
Pixelafstand 0.233 mm
Quantum-dotkleurtechnologie✓︎
Reactietijd 0.03 ms
Schermhelderheid (min) 200 cd/m²
Schermkromming 1800 R
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 1.000.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Equalizer, Eye Saver
Soort voeding Extern
Spelkenmerken Super Arena Gaming UX
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zilver
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart, Zilver
Poorten & interfaces
Aansluiting voor netstroomadapter✓︎
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Aantal Micro HDMI poorten 1
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-C downstreampoorten 2
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C ✖︎
Ergonomie
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -2 - 15°
Draaibaar✓︎
Portretstand ✖︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 124 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) g
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 71 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 61 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 61 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort
Staander inbegrepen✓︎
Type standaard HAS standaard
Gewicht en omvang
Breedte 1194.7 mm
Breedte ( zonder voet ) 1194,7 mm
Diepte 284.1 mm
Diepte ( zonder voet ) 180,8 mm
Gewicht 12.60 kg
Gewicht (zonder voet) 8,8 kg
Hoogte 529.3 mm
Hoogte (zonder voet ) 365 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 12 cm
Overige specificaties
Afbeeldingsgrootte Y
Automatische bronwissel+✓︎
Uitschakeltimer plus✓︎
Virtueel richtpunt✓︎
Beheerfuncties
Picture-in-Picture✓︎
Technische details
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Product informatie
EAN8806095700656
VendorcodeLS49DG934SUXEN
Artikelnr1150636
MerkSamsung
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
Philips Evnia 49M2C8900/00 49" Ultrawide Quad HD 240Hz Curved OLED Ambiglow monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
76x
MSI MPG 491CQP 49" Ultrawide Quad HD QD-OLED 144Hz Gaming monitor