ASUS ROG Strix XG27ACDNG 27" Quad HD 360Hz OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
+ 25 EURO TEGOED
151x
De ASUS ROG Strix XG27ACDNG is een 27-inch Quad HD gaming monitor met een ultra-snelle verversingssnelheid van 360Hz. Uitgerust met een QD-OLED-paneel, biedt deze monitor een uitzonderlijke beeldkwaliteit en dynamisch contrast dankzij de ondersteuning van DisplayHDR 400 True Black en HDR10. Met een reactietijd van slechts 0.03 ms is deze monitor ideaal voor snelle gameplay en immersieve gaming-ervaringen. Bovendien biedt de USB-C-connectiviteit gebruiksgemak en flexibiliteit.
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate360 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeQD-OLED
HDR TypeDisplayHDR 400 True Black, HDR10
Reactietijd0.03 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsOktober 2024
Garantie36 maanden
Toon meer
729,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Achteraf betalen!
+ 25 EURO TEGOED
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
Paneel Type QD-OLED
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 30 - 625 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 360 Hz
Gleurengamma DCI-P3 99 procent
Grootte beeld (horizontaal) 59 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,4 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 450 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 360 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.229 mm
Reactietijd 0.03 ms
Schermhelderheid (piek) 450 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 135 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible
HDCP✓︎
Schaduwregeling✓︎
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek 20 - -5°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 68 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 33 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Stroom 3 A
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 75 W
Gewicht en omvang
Breedte 610.3 mm
Breedte ( zonder voet ) 610,3 mm
Diepte 218.8 mm
Diepte ( zonder voet ) 70,5 mm
Gewicht 7.44 kg
Gewicht (zonder voet) 4,97 kg
Hoogte 514.8 mm
Hoogte (zonder voet ) 352,4 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W
Verstelbare hoogte (max) 12 cm
Technische details
HDCP versie 2.2
KVM switch✓︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Product informatie
EAN4711387675243
Vendorcode90LM0AN0-B01970
Artikelnr1150796
MerkASUS
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Acties
REVIEW EN ONTVANG 25 EURO GAMESPLANET TEGOED!
Deel je mening met de community!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Gratis product promo
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
Nedis RJ45-Connector Male CAT6 / CAT6a Verguld 2 Stuks
4x
. Levertijd:
Meer productinformatie
4x
ACT 3 meter 4K@240Hz. 8K@60Hz of 10K@30Hz DisplayPort 2.1 kabel. DP80 UHBR20