ASUS TUF Gaming VG27WQ3B 27" Quad HD 180Hz VA Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
16x
De ASUS TUF Gaming VG27WQ3B is een 27-inch QHD gaming monitor met een resolutie van 2560 x 1440 pixels. Met een verversingssnelheid van 180 Hz, een reactietijd van 1 ms en een VA-paneel, biedt deze monitor een soepele en responsieve gaming-ervaring. De gebogen vormgeving en HDR10-ondersteuning zorgen voor een immersieve kijkbeleving. Deze monitor is ontworpen voor gamers die op zoek zijn naar een krachtige en veelzijdige displayoplossing.
Merk Asus
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate180 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
HDR TypeHDR10
Reactietijd1 ms
Curved ✓︎
Verkrijgbaar sindsJanuari 2025
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 267 - 267 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 180 Hz
Gleurengamma DCI-P3 90 procent
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut DCI-P3, sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 180 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Reactietijd 1 ms
Schermkromming 1500 R
sRGB-dekking (gemiddeld) 125 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 5.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync, VESA Adaptive Sync
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
HDMI in 2 x
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 23°
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 69 cm
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 45 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 21 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 23 W
Gewicht en omvang
Breedte 610 mm
Breedte ( zonder voet ) 610 mm
Diepte 193 mm
Diepte ( zonder voet ) 80 mm
Gewicht 4.90 kg
Gewicht (zonder voet) 4,2 kg
Hoogte 456 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm