LG Ultragear 45GX90SA-B 45" Wide Quad HD Curved OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
12x
De LG Ultragear 45GX90SA-B is een ultrawide gaming monitor met 45 inch curved OLED-scherm en 3440x1440 WQHD-resolutie. Met een verversingsfrequentie van 240 Hz en extreem snelle reactietijd van 0,03 ms biedt het monitor uitstekende prestaties voor gaming. Het 21:9 beeldformaat geeft een immersief kijkervaring. Het scherm ondersteunt HDR10 en beschikt over W-OLED paneel-technologie voor diepzwart en levendige kleuren. De monitor heeft USB-C connectiviteit voor gemak.
Merk LG
ResolutieklasseWQHD
Scherm resolutie3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal45.0 inch (114.3cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeW-OLED
HDR TypeHDR10
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
1499,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 21:9
Gleurengamma DCI-P3 98,5 procent
Resolutieklasse WQHD
HDR✓︎
Helderheid 275 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
LED backlight ✖︎
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.303 mm
Pixeldichtheid 83 ppi
Reactietijd 0.03 ms
Responstijd (min) 0,03 ms
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC Compatible
Beeldverwerkingstechnologie LG AI Picture
FPS-teller✓︎
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Kleurdiepte 10 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabiliser
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 7 W
Gebruik Gaming
Verlichte standaard✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth✓︎
Displayport versie 1.4
Kantelbaar✓︎
Scharnier✓︎
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 40/60 Hz
AC-ingangsspanning 220 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 53 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 46 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 46 W
Inhoud van de verpakking
Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen✓︎
Gebruikershandleiding✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 992.7 mm
Breedte ( zonder voet ) 992,7 mm
Diepte 338.6 mm
Diepte ( zonder voet ) 218 mm
Gewicht 13.50 kg
Gewicht (zonder voet) 8,9 kg
Hoogte 661.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 457 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 65 W
Verstelbare hoogte (max) 12,3 cm
Zwenkarm✓︎
Technische details
HDCP versie 2.3
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Wifi ✖︎
Software
Inclusief besturingssysteem webOS
Verpakking
Afstandsbediening inbegrepen✓︎
Product informatie
EAN8806096429488
Vendorcode45GX90SA-B.AEU
Artikelnr1161466
MerkLG
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Vergelijkbare producten
LG Ultragear 34GX90SA-W Wide Quad HD 240Hz Curved OLED gaming monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
25x
LG Ultragear 45GX900A-B 45" Wide Quad HD 240Hz Curved oled gaming monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
11x
Lenovo Legion PRO 34WD-10 34" Wide Quad HD 240Hz OLED Curved Gaming monitor