LG Ultragear 27G411A-B 27" Full HD IPS 144Hz Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
14x
De LG 27G411A-B Ultragear 27" Full HD IPS 144Hz Gaming monitor biedt een krachtige combinatie van resolutie, ververssnelheid en paneltype. Met een Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels, een ververssnelheid van 144 Hz en een IPS-paneel, wordt deze monitor aanbevolen voor gaming en multimedia-ervaring. De HDR10-ondersteuning en 5 ms reactietijd zorgen voor een levendige en vloeiende weergave, waardoor gebruikers kunnen genieten van een uitstekende beeldkwaliteit.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate144 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
Verkrijgbaar sindsAugustus 2025
EAN8806096567449
Vendorcode27G411A-B.AEU
Garantie24 maanden
Toon meer
99,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type Edge LED
Beeldoppervlakte Mat
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Resolutieklasse Full-HD
HDR✓︎
Helderheid 250 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 99 procent
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 144 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.311 mm
Pixeldichtheid 82 ppi
Reactietijd (MPRT) 1 ms
Reactietijd 5 ms
Responstijd (min) 1 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC Compatible
FPS-teller✓︎
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Kleurdiepte 24 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Equalizer, Crosshair
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning ✖︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 0
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth ✖︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Mini DisplayPort kwantiteit 0
USB-C ✖︎
Audio
Ingebouwde microfoon ✖︎
Ergonomie
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot ✖︎
Portretstand ✖︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD) ✖︎
Schermdiameter in centimeters 68,5 cm
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) F
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 22 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 20 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen ✖︎
Gebruikershandleiding✓︎
HDMI-kabellengte 1,8 m
Meegeleverde kabels HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 611.5 mm
Breedte ( zonder voet ) 611,5 mm
Diepte 220 mm
Diepte ( zonder voet ) 38,5 mm
Gewicht 3.80 kg
Gewicht (zonder voet) 2,9 kg
Hoogte 452.4 mm
Hoogte (zonder voet ) 357,8 mm
Kenmerken
Zwenkarm ✖︎
Technische details
Gereviseerd ✖︎
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Stroomadapter inbegrepen✓︎
Netwerk
Ethernet LAN ✖︎
Wifi ✖︎
TV-tuner
Formaat digitaal signaal Niet ondersteund
Verpakking
Afstandsbediening inbegrepen ✖︎
Product informatie
EAN8806096567449
Vendorcode27G411A-B.AEU
Artikelnr1163565
MerkLG
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
Kingston NV3 1TB M.2 SSD
1827x
Kingston NV3 1TB M.2 SSD
. Levertijd:
Meer productinformatie
1827x
ACT USB4 20Gbps 240W USB Type-C 0.5m
8x
. Levertijd:
Meer productinformatie
8x
LogiLink CH0078 HDMI kabel 2 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
18x
CLUB3D DisplayPort 2.1 4K 140Hz kabel
50x
50x
Vergelijkbare producten
Lenovo Legion R27s 27" Full HD 144Hz IPS monitor
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
169,00
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
169,00
HP E27 G5 27" Full HD 75Hz IPS monitor
2x
2x
Philips Evnia 27M2N3200NF/00 27" Full HD IPS monitor
27x
27x
Acer Nitro VG270P6bmipx 27" Full HD 144Hz IPS Gaming monitor