LG 24U411A-B 24" Full HD 120Hz IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De LG 24U411A-B is een 24-inch Full HD-monitor met een IPS-paneel en een verversingssnelheid van 120 Hz. Deze monitor biedt een resolutie van 1920 x 1080 pixels, een reactietijd van 5 ms en ondersteuning voor HDR10 voor een verbeterde beeldkwaliteit. Of deze monitor geschikt is voor jouw specifieke behoeften, is afhankelijk van je persoonlijke eisen en voorkeuren.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
Refresh Rate120 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
Verkrijgbaar sindsNovember 2025
EAN8806096543757
Vendorcode24U411A-B.AEUQ
Garantie24 maanden
Toon meer
79,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Backlight type Edge-Lit
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Resolutieklasse Full-HD
HDR✓︎
Helderheid 250 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 120 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.275 mm
Pixeldichtheid 93 ppi
Reactietijd 5 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500 : 1
Prestatie
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer, Crosshair
Soort voeding Extern
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
HDMI in 1 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth ✖︎
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C ✖︎
USB Power Delivery ✖︎
USB-C Alt DP Modus ✖︎
VGA in 1 x
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Portretstand ✖︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 60 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) F
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 20 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 16 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 16 W
Inhoud van de verpakking
Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen ✖︎
Gebruikershandleiding✓︎
HDMI-kabellengte 1,8 m
Inclusief schroeven✓︎
Meegeleverde kabels HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 539.2 mm
Breedte ( zonder voet ) 539,2 mm
Diepte 220 mm
Diepte ( zonder voet ) 37,5 mm
Gewicht 3.20 kg
Gewicht (zonder voet) 2,3 kg
Hoogte 417.6 mm
Hoogte (zonder voet ) 317,1 mm