LG 34U650A-B 34" Ultrawide Quad HD IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
11x
De LG 34U650A-B is een 34-inch ultrawide WQHD-monitor met een resolutie van 3440 x 1440 pixels en een beeldverhouding van 21:9. Deze IPS-monitor heeft een verversingssnelheid van 100 Hz, een reactietijd van 5 ms en ondersteunt HDR10. Dankzij de gebogen vorm en de USB-C-aansluiting biedt deze monitor een comfortabele en veelzijdige weergave-ervaring voor werk, entertainment en gaming.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
ResolutieklasseWQHD
Scherm resolutie3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal34.0 inch (86.4cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsNovember 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
429,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type IPS
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 21:9
Resolutieklasse WQHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
In de fabriek gekalibreerd✓︎
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
Refresh Rate 100 Hz
Ondersteunde grafische resoluties 3440 x 1440
Ondersteunde video-modi 1440p
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.233 mm
Reactietijd 5 ms
Schermhelderheid (min) 240 cd/m²
Schermkromming 3800 R
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
sRGB-dekking (min) 90 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer
Soort voeding Intern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 14 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Frameloos ontwerp ✖︎
Introductie jaar 2025
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
Rand voorzijde Zwart
Verlichte standaard ✖︎
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Aantal upstream-poorten 1
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth ✖︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
RJ-45 ports hoeveelheid 1
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Audio
Ingebouwde microfoon ✖︎
Ergonomie
Automatische helderheidscontrole ✖︎
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -5 - 21°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 86,705 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 46 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 30 kWu
Stroom 3 A
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 816.7 mm
Breedte ( zonder voet ) 816,7 mm
Diepte 267.5 mm
Diepte ( zonder voet ) 83,6 mm
Gewicht 10.10 kg
Gewicht (zonder voet) 7,3 kg
Hoogte 385.2 mm
Hoogte (zonder voet ) 364,4 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 96 W
Verstelbare hoogte (max) 15 cm
Overige specificaties
Plug and play✓︎
Beheerfuncties
Picture-in-Picture✓︎
Smart modes Energiebesparend
Technische details
Hoogte (max) 53,5 cm
Hoogte (min) 38,5 cm
KVM switch✓︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Netwerk
Ethernet LAN✓︎
Wifi ✖︎
Product informatie
EAN8806096594759
Vendorcode34U650A-B.AEU
Artikelnr1165814
MerkLG
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
Logitech MK540 Advanced desktop set toetsenbord en muis
18x
. Levertijd:
Meer productinformatie
18x
ACT Monitorarm max 40" office solid pro, mechanische veer, 1 monitor