Samsung Odyssey G5 LS27FG512EUXEN 27" Quad HD 180Hz Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❯
6x
De Samsung Odyssey G5 LS27FG512EUXEN is een krachtige 27 inch gaming monitor met een Quad HD-resolutie van 2560 x 1440 pixels. Met een verversingssnelheid van 180 Hz en een reactietijd van slechts 1 ms biedt deze monitor soepele en vloeiende beelden, ideaal voor intensieve gaming. Het VA-paneel met HDR10-ondersteuning zorgt voor levendige kleuren en diep zwart. Deze monitor is ontworpen voor een immersieve gaming-ervaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8806097369448 |
| Vendorcode | LS27FG512EUXEN |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Contrast |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.234 mm |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Reactietijd | 1 ms |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 3.000 : 1 |
| Vernieuwingsfrequentie-optimalisator | ✓︎ |
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| Merkspecifieke technologieën | Black Equalizer, Eye Saver |
| Soort voeding | Extern |
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✖︎ |
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -15 - 15° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | -2 - 92° |
| Scharnier | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 40 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 26 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 26 W |
| Vermogensverbruik (max) | 35 W |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Breedte | 618.2 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 618,2 mm |
| Diepte | 234.2 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 92,4 mm |
| Gewicht | 4.60 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,6 kg |
| Hoogte | 520.6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 376,9 mm |