ASUS ROG Strix XG27AQWMG 27" Quad HD 280Hz OLED Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
+ WIN EEN VAKANTIE!
32x
De ASUS ROG Strix XG27AQWMG is een 27-inch gaming monitor met QHD-resolutie (2560 x 1440 pixels) en indrukwekkende 280Hz verversingsfrequentie. Het W-OLED paneel biedt uitstekende beeldkwaliteit met steeds hoogwaardige kleuren en contrast. Met een reactietijd van slechts 0.03 ms en HDR10-ondersteuning is deze monitor ontworpen voor competitieve gamers die snelheid en visuele prestaties combineren. Het 16:9 schermformat maakt hem geschikt voor gaming en multimediawerk.
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate280 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeW-OLED
HDR TypeHDR10
Reactietijd0.03 ms
Verkrijgbaar sindsDecember 2025
EAN4711636168991
Vendorcode90LM0BZ0-B01171
Garantie36 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
599,00
Achteraf betalen!
+ WIN EEN VAKANTIE!
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
Beeldoppervlakte Glans
Paneel Type W-OLED
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 480 - 480 kHz
Digitale verticale frequentie 41 - 280 Hz
Gleurengamma DCI-P3 99,5 procent
Grootte beeld (horizontaal) 59 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,2 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 1500 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 99,5 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
Refresh Rate 280 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.229 mm
Reactietijd 0.03 ms
Schermhelderheid (piek) 1500 cd/m²
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible
Game modus✓︎
Kleurdiepte 10 Bit
Schaduwregeling✓︎
Soort voeding Extern
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C Alt DP Modus ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 50 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 26,8 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB-A -> USB-B
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 605 mm
Breedte ( zonder voet ) 605 mm
Diepte 188 mm
Diepte ( zonder voet ) 63 mm
Gewicht 6.70 kg
Gewicht (zonder voet) 4,8 kg
Hoogte 500 mm
Hoogte (zonder voet ) 368 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 11 cm
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten Forest Stewardship Council (FSC) Mix
Technische details
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Certificaten
Certificering TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) VESA AdaptiveSync Display 280Hz VESA DisplayHDR 500 True Black AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible FSC MIX
Product informatie
EAN4711636168991
Vendorcode90LM0BZ0-B01171
Artikelnr1166947
MerkASUS
Garantie36 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Gratis product promo
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
ACT 3 meter 4K@240Hz. 8K@60Hz of 10K@30Hz DisplayPort 2.1 kabel. DP80 UHBR20