Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Swift OLED PG34WCDN 34" Wide Quad HD 360Hz QD-OLED Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
+ 60 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯
3x
De ASUS ROG Swift OLED PG34WCDN is een ultrawide 34-inch gaming monitor met WQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels. Het scherm beschikt over QD-OLED-technologie voor superieure beeldkwaliteit en een indrukwekkende verversingsfrequentie van 360 Hz. Met een reactietijd van 0.03 ms en HDR True Black 500 ondersteuning biedt het monitor uitstekende prestaties voor competitieve gaming. Het 21:9 curved display en USB-C-aansluiting completeren deze professionele setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Resolutieklasse | WQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 360 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | QD-OLED |
| HDR Type | HDR True Black 500 |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 60 EURO TEGOED
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | QD-OLED |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 1500000:1 |
| Digitale horizontale frequentie | 27 - 625 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 24 - 360 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 80 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,7 cm |
| Resolutieklasse | WQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 1300 cd/m² |
| HDR Type | HDR True Black 500 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3, sRGB |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 360 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.231 mm |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermkromming | 1800 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 135 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.300 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible |
| Game modus | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | ASUS OLED Care |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 2.1 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -3 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 87 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 30 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 28 kWu |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 85 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 812.8 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 812,8 mm |
| Diepte | 276.1 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 107,9 mm |
| Gewicht | 8.30 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 5,6 kg |
| Hoogte | 562.7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 373,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✓︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636289535 |
| Vendorcode | 90LM0CU0-B01971 |
| Artikelnr | 1168034 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
REVIEW EN ONTVANG 60 EURO GAMESPLANET TEGOED!
Deel je mening met de community!
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 60 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 60 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 60 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯




