ASUS ROG Swift OLED PG34WCDN 34" Wide Quad HD 360Hz QD-OLED Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
+ 60 EURO TEGOED
3x
De ASUS ROG Swift OLED PG34WCDN is een ultrawide 34-inch gaming monitor met WQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels. Het scherm beschikt over QD-OLED-technologie voor superieure beeldkwaliteit en een indrukwekkende verversingsfrequentie van 360 Hz. Met een reactietijd van 0.03 ms en HDR True Black 500 ondersteuning biedt het monitor uitstekende prestaties voor competitieve gaming. Het 21:9 curved display en USB-C-aansluiting completeren deze professionele setup.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asus
ResolutieklasseWQHD
Scherm resolutie3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal34.0 inch (86.4cm)
Refresh Rate360 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeQD-OLED
HDR TypeHDR True Black 500
Reactietijd0.03 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsFebruari 2026
Achteraf betalen!
+ 60 EURO TEGOED
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type QD-OLED
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 21:9
Contrast ratio (dynamisch) 1500000:1
Digitale horizontale frequentie 27 - 625 kHz
Digitale verticale frequentie 24 - 360 Hz
Gleurengamma DCI-P3 99 procent
Grootte beeld (horizontaal) 80 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,7 cm
Resolutieklasse WQHD
HDR✓︎
Helderheid 1300 cd/m²
HDR Type HDR True Black 500
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut DCI-P3, sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 360 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.231 mm
Reactietijd 0.03 ms
Schermkromming 1800 R
sRGB-dekking (gemiddeld) 135 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.300 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible
Game modus✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën ASUS OLED Care
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 2.1
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -3 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 87 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) F
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 30 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 28 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 85 W
Gewicht en omvang
Breedte 812.8 mm
Breedte ( zonder voet ) 812,8 mm
Diepte 276.1 mm
Diepte ( zonder voet ) 107,9 mm
Gewicht 8.30 kg
Gewicht (zonder voet) 5,6 kg
Hoogte 562.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 373,3 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W
Verstelbare hoogte (max) 11 cm
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten Forest Stewardship Council (FSC) Mix
Technische details
KVM switch✓︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Product informatie
EAN4711636289535
Vendorcode90LM0CU0-B01971
Artikelnr1168034
MerkASUS
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Acties
REVIEW EN ONTVANG 60 EURO GAMESPLANET TEGOED!
Deel je mening met de community!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Gratis product promo
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
MSI MAG 341CQP QD-OLED 34" Wide QuadHD 175Hz monitor
238x