Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte GS32QA 31.5" Quad HD 180Hz IPS Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
5x
GIGABYTE GS32QA is een 31,5-inch monitor met QHD-resolutie (2560 x 1440 pixels) en IPS-paneel voor uitstekende kleurweergave. Met een verversingsfrequentie van 180 Hz en reactietijd van 1 ms is deze monitor geschikt voor zowel professionele als gaming-toepassingen. Het 16:9 schermformaat en HDR Ready-ondersteuning bieden een immersieve kijkervaring. De monitor combineert prestatie met moderne displaytechnologie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR Ready |
| Reactietijd | 1 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4719331873165 |
| Vendorcode | GS32QA EU |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Gleurengamma DCI-P3 | 95 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,3 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR Ready |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 95 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.272 mm |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 300 cd/m² |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 130 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| Game modus | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Black Stabilizer, Crosshair |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 49 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 33 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 48 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | DisplayPort |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 714 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 714 mm |
| Diepte | 238 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 53,5 mm |
| Gewicht | 7.20 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 5,71 kg |
| Hoogte | 500.8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 423,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331873165 |
| Vendorcode | GS32QA EU |
| Artikelnr | 1168269 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





