Je bent nog niet ingelogd
Acer Predator X32X5bmiiphuzx computer 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED T monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | OLED, QD-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Reactietijd | 0.01 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | OLED, QD-OLED |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 566 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 240 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,9 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,5 cm |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.181 mm |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Reactietijd | 0.01 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 1000 cd/m² |
| Touchscreen | ✓︎ |
| Contrast Statisch | 1.500.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 25° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -20 - 20° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 36 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 33 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 262 W |
| Vermogensverbruik (max) | 34 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | HDMI, USB |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 717.3 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 717,3 mm |
| Diepte | 274.4 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 65 mm |
| Gewicht | 8.70 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,4 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 418,6 mm |
| Hoogte | 670,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✓︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | MPR II |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | VisionCare 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474802194 |
| Vendorcode | UM.JXXEE.501 |
| Artikelnr | 1168397 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





