ASRock PG27FFS2E 27" Full HD 240Hz IPS Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De ASRock PG27FFS2E is een 27-inch Full HD gaming monitor met 240 Hz verversingssnelheid, ontworpen voor competitieve gamers. Het IPS-paneel biedt uitstekende kleurweergave en uitkijkhoeken, terwijl de extreem snelle reactietijd van 0,03 ms minimale bewegingsonscherpte garandeert. Met HDR10-ondersteuning en een 16:9 beeldverhouding levert dit scherm scherpe afbeeldingen en vloeiende game-ervaring. Perfect voor snelle esports-titels en veeleisende gaming-toepassingen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asrock
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd0.03 ms
Verkrijgbaar sindsApril 2026
EAN4717677331424
Vendorcode90LXA120-A0E1A0V
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR✓︎
Helderheid 350 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.311 mm
Reactietijd (MPRT) 1 ms
Reactietijd 0.03 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Geint. USB hub ✖︎
USB-C ✖︎
USB Power Delivery ✖︎
USB-C Alt DP Modus ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 23°
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar 0 - 360°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Stroom 1.5 A
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Vermogensverbruik (max) 50 W
Inhoud van de verpakking
DisplayPort-kabellengte 1,5 m
HDMI-kabellengte 1,5 m
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Gewicht en omvang
Breedte 612 mm
Breedte ( zonder voet ) 612 mm
Diepte 233 mm
Diepte ( zonder voet ) 46 mm
Gewicht 4.98 kg
Gewicht (zonder voet) 3,4 kg
Hoogte 529 mm
Hoogte (zonder voet ) 357 mm