Je bent nog niet ingelogd
AOC G4 C27G4Z2 computer 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart, Rood monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De AOC G4 C27G4Z2 is een 27 inch Full HD gaming monitor met curved VA-paneel. Met een indrukwekkende verversingsfrequentie van 260 Hz en snelle reactietijd van 1 ms levert dit scherm vloeiende beeldweergave voor intensieve gamesessies. Het 16:9 beeldformat met 1920 x 1080 pixelresolutie biedt scherpe afbeelding, terwijl HDR10-ondersteuning voor verbeterde kleurweergave zorgt. Het gebogen schermontwerp bevordert ergonomische kijkervaring en immersie tijdens gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | AOC |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 260 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 91,5 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 290 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 260 Hz |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Gleurengamma DCI-P3 | 94 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 260 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.311 mm |
| Pixeldichtheid | 81,5 ppi |
| Reactietijd (MPRT) | 0,3 ms |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 120,9 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 3.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| FPS-teller | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Lage invoervertraging | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Crosshair |
| Richtpunt | ✓︎ |
| Schaduwregeling | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | ✓︎ |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Rood, Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Gebruik | Gaming |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Type bezeldikte | Frameloos |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -3 - 21° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68,6 cm |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 29 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 21 kWu |
| Stroom | 1.5 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 21 W |
| Vermogensverbruik (max) | 37 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 611.5 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 611,5 mm |
| Diepte | 239.4 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 78,7 mm |
| Gewicht | 5.37 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,91 kg |
| Hoogte | 516.4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Koreaans, Kroatisch, Pools, Portugees, Russisch, Spaans, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4038986183499 |
| Vendorcode | C27G4Z2 |
| Artikelnr | 1170616 |
| Merk | AOC |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





