Je bent nog niet ingelogd
AOC G4 C32G4Z computer 80 cm (31.5") 1920 x 1080 Pixels Zwart, Rood monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De AOC G4 C32G4Z is een 32 inch curved gaming monitor met Full-HD resolutie van 1920 x 1080 pixels. Met een indrukwekkende verversingssnelheid van 260 Hz en een reactietijd van 4 ms biedt deze monitor uitstekende prestaties voor competitive gaming. Het VA-paneel levert diep zwart en goed contrast, terwijl HDR10-ondersteuning voor verbeterde beeldkwaliteit zorgt. Het 16:9 beeldscherm met gebogen ontwerp creëert een immersieve kijkervaring. Ideaal voor gamers die snelheid en visuele kwaliteit kombineren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | AOC |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 260 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 4 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 87,7 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Gleurengamma DCI-P3 | 86,4 procent |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 260 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 69,9 ppi |
| Reactietijd (MPRT) | 0,3 ms |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 4 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 111,8 procent |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 3.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| FPS-teller | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Lage invoervertraging | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Crosshair |
| Richtpunt | ✓︎ |
| Schaduwregeling | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Rood, Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Type bezeldikte | Frameloos |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -3,5 - 21,5° |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -20 - 20° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 26 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 709.4 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 709,4 mm |
| Diepte | 269.4 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 96,6 mm |
| Gewicht | 8.00 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 5,77 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 425,2 mm |
| Hoogte | 591,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Koreaans, Kroatisch, Pools, Portugees, Russisch, Spaans, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4038986113489 |
| Vendorcode | C32G4Z |
| Artikelnr | 1170617 |
| Merk | AOC |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





