Je bent nog niet ingelogd
iiyama ProLite T2452MSC-B2 computer 61 cm (24") 1920 x 1080 Pixels Full HD Touchscreen monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De iiyama ProLite T2452MSC-B2 is een 24 inch Full HD touchscreen monitor met een resolutie van 1920 x 1080 pixels. Het IPS-paneel biedt uitstekende kleurweergave en brede kijkhoeken, terwijl de 120 Hz refresh rate en 5 ms reactietijd een vloeiende weergave verzekeren. Met zijn 16:9 beeldverhouding is deze monitor geschikt voor diverse toepassingen, van kantoor tot entertainment. De touchscreen functionaliteit maakt interactie intuïtief en efficiënt, waardoor het een veelzijdige keuze is voor professioneel en zakelijk gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Iiyama |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4948570127221 |
| Vendorcode | T2452MSC-B2 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Actief weergavegebied (b x h) | 527 x 296,5 mm |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 138 kHz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 360, 400 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.275 mm |
| Positienauwkeurigheid | 2 mm |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| Touchscreen | ✓︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.300 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Palm negeren | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| Rand voorzijde | Zwart |
| USB kabel lengte | 1,5 m |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Touch port | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 60,5 cm |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Stroomverbruik (in standby) | 1,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI-kabellengte | 1,5 m |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, USB |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | Screwdriver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 567 mm |
| Diepte | 253.5 mm |
| Gewicht | 5.60 kg |
| Hoogte | 385 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans, Nederlands, Pools, Portugees, Russisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoeveelheid simultane aanraakpunten | 10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, cTUVus, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4948570127221 |
| Vendorcode | T2452MSC-B2 |
| Artikelnr | 1171030 |
| Merk | iiyama |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





