LG Ultragear 39GX900A-B.AEU 39" Wide Quad HD 240Hz Curved OLED gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De LG Ultragear 39GX900A-B.AEU is een ultrawide gaming monitor met 39 inch curved OLED-scherm en indrukwekkende specificaties. Met een resolutie van 3440 x 1440 pixels en 240 Hz refresh rate biedt het monitor extreme gaming prestaties. Het OLED-paneel levert een reactietijd van 0,03 ms en DisplayHDR 400 True Black ondersteuning. De 21:9 schermverhouding en gekromde vorm creëren een meeslepende visuele ervaring. USB-C aansluiting voorziet in praktische connectiviteit voor modern gebruik.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
ResolutieklasseWQHD
Scherm resolutie3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal39.0 inch (99.1cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeOLED
HDR TypeDisplayHDR 400 True Black
Reactietijd0.03 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsAugustus 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
1249,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type OLED
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 21:9
Gleurengamma DCI-P3 98,5 procent
Resolutieklasse WQHD
HDR✓︎
Helderheid 275 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 94 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.266 mm
Pixeldichtheid 96 ppi
Reactietijd 0.03 ms
Schermkromming 800 R
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible
FPS-teller✓︎
Game modus✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer
Soort voeding Extern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 14 W
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 99,1 cm
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 41 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 38 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Inhoud van de verpakking
Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen ✖︎
DisplayPort-kabellengte 1,8 m
Gebruikershandleiding✓︎
HDMI-kabellengte 1,8 m
Installatie-cd ✖︎
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 887.8 mm
Breedte ( zonder voet ) 887,8 mm
Diepte 322.8 mm
Diepte ( zonder voet ) 198 mm
Gewicht 11.40 kg
Gewicht (zonder voet) 7,3 kg
Hoogte 605.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 404,4 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 65 W
Verstelbare hoogte (max) 11 cm
Zwenkarm ✖︎
Beheerfuncties
Picture-in-Picture✓︎
Smart modes Energiebesparend
Duurzaamheid
Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code 2293855
Technische details
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Stroomadapter inbegrepen✓︎
Verpakking
Afstandsbediening inbegrepen ✖︎
Product informatie
EAN8806096497760
Vendorcode39GX900A-B.AEU
Artikelnr12073
MerkLG
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
Vergelijkbare producten
Alienware AW3425DW 34" Wide Quad HD QD-OLED curved monitor
63x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
799,00
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
63x
Lenovo Legion PRO 34WD-10 34" Wide Quad HD 240Hz OLED Curved Gaming monitor