Je bent nog niet ingelogd
LG Ultragear 39GX900A-B.AEU 39" Wide Quad HD 240Hz Curved OLED gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De LG Ultragear 39GX900A-B.AEU is een ultrawide gaming monitor met 39 inch curved OLED-scherm en indrukwekkende specificaties. Met een resolutie van 3440 x 1440 pixels en 240 Hz refresh rate biedt het monitor extreme gaming prestaties. Het OLED-paneel levert een reactietijd van 0,03 ms en DisplayHDR 400 True Black ondersteuning. De 21:9 schermverhouding en gekromde vorm creëren een meeslepende visuele ervaring. USB-C aansluiting voorziet in praktische connectiviteit voor modern gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LG |
| Resolutieklasse | WQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 39.0 inch (99.1cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | OLED |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 39.0 inch (99.1cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Gleurengamma DCI-P3 | 98,5 procent |
| Resolutieklasse | WQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 275 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 94 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.266 mm |
| Pixeldichtheid | 96 ppi |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermkromming | 800 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible |
| FPS-teller | ✓︎ |
| Game modus | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Black Stabilizer |
| Soort voeding | Extern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 14 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 99,1 cm |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 41 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 38 kWu |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen | ✖︎ |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Installatie-cd | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 887.8 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 887,8 mm |
| Diepte | 322.8 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 198 mm |
| Gewicht | 11.40 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 7,3 kg |
| Hoogte | 605.7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 404,4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 65 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Zwenkarm | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Smart modes | Energiebesparend |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 2293855 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Stroomadapter inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806096497760 |
| Vendorcode | 39GX900A-B.AEU |
| Artikelnr | 12073 |
| Merk | LG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




