LG Ultragear 45GX900A-B 45" Wide Quad HD 240Hz Curved oled gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
11x
De LG Ultragear 45GX900A-B is een ultrabreed curved gaming monitor met 45 inch W-OLED paneel en 3440x1440 pixelresolutie. Met een 240 Hz verversingssnelheid en 0.03 ms reactietijd biedt het monitor een vloeiende gaming ervaring. Het DisplayHDR 400 True Black systeem zorgt voor indrukwekkende beeldkwaliteit met diepe zwarten. Het ultrawide 21:9 schermformaat en curved design breiden je gezichtsveld uit, terwijl USB-C connectiviteit extra gemak biedt.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
ResolutieklasseWQHD
Scherm resolutie3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal45.0 inch (114.3cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeW-OLED
HDR TypeDisplayHDR 400 True Black
Reactietijd0.03 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsAugustus 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
1479,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm ✖︎
Paneel Type W-OLED
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 21:9
Gleurengamma DCI-P3 98,5 procent
Resolutieklasse WQHD
HDR✓︎
Helderheid 275 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 94 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.303 mm
Pixeldichtheid 96 ppi
Reactietijd 0.03 ms
Schermkromming 800 R
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible
FPS-teller✓︎
HDCP✓︎
Kleurdiepte 10 Bit
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer
Soort voeding Extern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 14 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth ✖︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 113 cm
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) E
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 39 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 41 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 50,35 W
Inhoud van de verpakking
Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen ✖︎
DisplayPort-kabellengte 1,8 m
Gebruikershandleiding✓︎
HDMI-kabellengte 1,8 m
Installatie-cd ✖︎
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 992.7 mm
Breedte ( zonder voet ) 992,7 mm
Diepte 338.6 mm
Diepte ( zonder voet ) 218 mm
Gewicht 13.50 kg
Gewicht (zonder voet) 8,9 kg
Hoogte 661.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 457 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 65 W
Verstelbare hoogte (max) 11 cm
Zwenkarm✓︎
Overige specificaties
Lengte stroomkabel 2 m
Beheerfuncties
Picture-in-Picture✓︎
Smart modes Energiebesparend
Duurzaamheid
Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code 2322600
Technische details
HDCP versie 2.3
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Stroomadapter inbegrepen✓︎
Netwerk
Ethernet LAN ✖︎
Wifi ✖︎
Verpakking
Afstandsbediening inbegrepen ✖︎
Inclusief Stylus ✖︎
Zonnekap inbegrepen ✖︎
Product informatie
EAN8806096525203
Vendorcode45GX900A-B.AEU
Artikelnr164034
MerkLG
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
Vergelijkbare producten
Lenovo Legion PRO 34WD-10 34" Wide Quad HD 240Hz OLED Curved Gaming monitor