Je bent nog niet ingelogd
LG Ultragear 45GX900A-B 45" Wide Quad HD 240Hz Curved oled gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
8x
De LG 45GX900A-B is een 45 inch ultrawide curved gaming monitor met WQHD resolutie van 3440 x 1440 pixels. Het OLED-paneel biedt een verversingssnelheid van 240 Hz en een blixemsnelle reactietijd van 0,03 ms, ideaal voor competitieve gaming. Met een 21:9 schermverhouding en DisplayHDR 400 True Black krijg je een immersief beeld met diepe zwarten en levendige kleuren. Het gebogen scherm omvat je visueel, terwijl USB-C connectiviteit extra flexibiliteit biedt. Perfect voor gamers en content creators.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LG |
| Resolutieklasse | WQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 45.0 inch (114.3cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✖︎ |
| Paneel Type | OLED |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 45.0 inch (114.3cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Gleurengamma DCI-P3 | 98,5 procent |
| Resolutieklasse | WQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 275 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 94 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.303 mm |
| Pixeldichtheid | 96 ppi |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermkromming | 800 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible |
| FPS-teller | ✓︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Merkspecifieke technologieën | Black Stabilizer |
| Soort voeding | Extern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 14 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 113 cm |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 39 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 41 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 50,35 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen | ✖︎ |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Installatie-cd | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 992.7 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 992,7 mm |
| Diepte | 338.6 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 218 mm |
| Gewicht | 13.50 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 8,9 kg |
| Hoogte | 661.7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 457 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 65 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Zwenkarm | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Smart modes | Energiebesparend |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 2322600 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.3 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Stroomadapter inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening inbegrepen | ✖︎ |
| Inclusief Stylus | ✖︎ |
| Zonnekap inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806096525203 |
| Vendorcode | 45GX900A-B.AEU |
| Artikelnr | 164034 |
| Merk | LG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




