Je bent nog niet ingelogd
AOC 25G4SXU 25" Full HD 300Hz Fast IPS Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
23x
De AOC 25G4SXU is een 25-inch Full HD-monitor met een snelle IPS-paneel en een verbluffende verversingssnelheid van 300 Hz. Deze gamer-monitor biedt een levendige, kleurrijke weergave en ultrasnelle reactietijden van slechts 1 ms, waardoor je een ongeëvenaarde spelervaring geniet. Met ondersteuning voor HDR10 en een schermverhouding van 16:9 is deze monitor een krachtige keuze voor zowel gamers als professionals die op zoek zijn naar een premium beeldkwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | AOC |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 25.0 inch (63.5cm) |
| Refresh Rate | 310 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 4038986182577 |
| Vendorcode | 25G4SXU |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 90,1 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 25.0 inch (63.5cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 350 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 310 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 90,6 procent |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 310 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.283 mm |
| Pixeldichtheid | 89,9 ppi |
| Reactietijd (MPRT) | 0,3 ms |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 115,3 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | Nvidia G-SYNC Compatible |
| FPS-teller | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Lage invoervertraging | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Crosshair |
| Richtpunt | ✓︎ |
| Schaduwregeling | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | ✓︎ |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Gebruik | Gaming |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Type bezeldikte | Frameloos |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -3,5 - 21,5° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 62,2 cm |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 38 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 18 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 30 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 560 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 560,1 mm |
| Diepte | 208 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 52,1 mm |
| Gewicht | 4.71 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 2,9 kg |
| Hoogte | 381, 499 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 324,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal On Screen Display-talen | 19 |
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Koreaans, Kroatisch, Pools, Portugees, Russisch, Spaans, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4038986182577 |
| Vendorcode | 25G4SXU |
| Artikelnr | 165203 |
| Merk | AOC |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





