Samsung Odyssey G9 LS49FG916EUXEN 49" Ultrawide Dual Quad HD 144Hz Curved VA Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❯
12x
De Samsung Odyssey G9 LS49FG916EUXEN is een indrukwekkende 49-inch ultrawide gaming monitor met een DQHD-resolutie van 5120 x 1440 pixels, een vernieuwingssnelheid van 144 Hz en een responsietijd van 1 ms. Met een curved VA-paneel, HDR10+ ondersteuning en DisplayHDR 600-certificering biedt deze monitor een immersieve gaming-ervaring. De 32:9 beeldverhouding creëert een panoramisch zicht voor een brede blikveld tijdens het gamen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Resolutieklasse | DQHD |
| Scherm resolutie | 5120 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 49.0 inch (124.5cm) |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Schermverhouding | 32:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | DisplayHDR 600, HDR10+ |
| Reactietijd | 1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 944,00
laatste 90 dagen: 944,00
899,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Schermverhouding | 32:9 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 119,2 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,5 cm |
| Resolutieklasse | DQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 92 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| LED backlight | ✖︎ |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega DCR |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 32:9 |
| Pixelafstand | 0.233 mm |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermhelderheid (min) | 280 cd/m² |
| Schermkromming | 1000 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 2.500 : 1 |
| Adaptief beeld | ✓︎ |
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Black Equalizer |
| Soort voeding | Intern |
| Spelkenmerken | Super Arena Gaming UX |
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| USB-C | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ingebouwde microfoon | ✖︎ |
| Beeld naast beeld (PbP) | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | -2 - 11° |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Horizontaal draaibaar | -15 - 15° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✖︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 118 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 45 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 45 W |
| Vermogensverbruik (max) | 180 W |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, USB-A -> USB-B |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Type standaard | HAS standaard |
| Breedte | 1147.6 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 1147,6 mm |
| Diepte | 420.5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 293,8 mm |
| Gewicht | 15.60 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 10,6 kg |
| Hoogte | 568.4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 363,5 mm |