LG Ultragear 27G610A-B 27" Quad HD Nano-IPS 200Hz Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
12x
De LG Ultragear 27G610A-B is een krachtige 27-inch QHD gaming monitor met een Nano-IPS-paneel, 200Hz verversingssnelheid en 1ms reactietijd. Deze combinatie van hoogwaardige specificaties biedt gamers een vloeiende en responsieve gameplay-ervaring. Met een resolutie van 2560 x 1440 pixels en een 16:9 beeldverhouding, levert deze monitor scherpe en gedetailleerde beelden. De LG Ultragear 27G610A-B is ontworpen voor een immersieve gaming-beleving.
Merk LG
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate200 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsDecember 2025
EAN8806096597187
Vendorcode27G610A-B.AEUQ
Garantie24 maanden
Toon meer
179,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Combineer
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Resolutieklasse QHD
HDR ✖︎
Helderheid 400 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
Refresh Rate 200 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Reactietijd 1 ms
Schermhelderheid (piek) 400 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
FPS-teller✓︎
Kleurdiepte 8 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer, Crosshair
Gebruik Gaming
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
HDMI✓︎
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 3
USB-C ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Draaibaar✓︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Pivot hoek -30 - 30°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,4 cm
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 29 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 20 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 20 W
Vermogensverbruik (max) 20 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 613 mm
Breedte ( zonder voet ) 613,2 mm
Diepte 225 mm
Diepte ( zonder voet ) 49,2 mm
Gewicht 5.30 kg
Gewicht (zonder voet) 3,5 kg
Hoogte 544 mm
Hoogte (zonder voet ) 364,5 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 11 cm
Overige specificaties
Lengte stroomkabel 1,5 m
Beheerfuncties
Smart modes Energiebesparend
Technische details
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Product informatie
EAN8806096597187
Vendorcode27G610A-B.AEUQ
Artikelnr1737139
MerkLG
Garantie24 maanden
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
Equip 119253 DisplayPort kabel 3 m Zwart
1x
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
LG 34U650A-B 34" Ultrawide Quad HD IPS monitor
11x
. Levertijd:
Meer productinformatie
11x
ACT Laptopstandaard aluminium, opvouwbaar, traploos in hoogte verstelbaar
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
42,95
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
42,95
4x
Vergelijkbare producten
KOORUI G2721P 27" Quad HD 200Hz IPS Gaming monitor
LG Ultragear 27GS85Q-B 27" Quad HD Nano-IPS 200Hz Gaming monitor
135x
HP OMEN 27q 27" Quad HD 165Hz IPS Gaming monitor
100x