AOC Q27G42ZE 27" Wide Quad HD 240Hz IPS Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
93x
De AOC Q27G42ZE is een krachtige 27-inch QHD-gaming monitor met een 240Hz IPS-paneel. Met een resolutie van 2560 x 1440 pixels en een reactietijd van slechts 1 ms, biedt deze monitor een vloeiende en responsieve gaming-ervaring. De HDR10-ondersteuning zorgt voor levendige kleuren en diepere zwartniveaus. Of je nu competitief of casual speelt, deze AOC-monitor is een geweldige keuze voor een immersieve gaming setup.
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate260 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
EAN4038986182980
VendorcodeQ27G42ZE
Garantie36 maanden
Toon meer
159,-
Eigenschap Waarde
Adobe RGB dekking 91,4 procent
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 80000000:1
Digitale horizontale frequentie 30 - 400 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 260 Hz
Gleurengamma DCI-P3 95,2 procent
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut DCI-P3, NTSC, sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 260 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Pixeldichtheid 108,79 ppi
Reactietijd (MPRT) 0,3 ms
Reactietijd 1 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 123,6 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
FPS-teller✓︎
Local dimming✓︎
Merkspecifieke technologieën Crosshair
Richtpunt✓︎
Schaduwregeling✓︎
Soort voeding Intern
Vermindering van bewegingsonscherpte✓︎
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Rood, Zwart
Gebruik Gaming
Rand voorzijde Zwart
Type bezeldikte Frameloos
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -3 - 21°
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 40 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 35 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
DisplayPort-kabellengte 1,8 m
HDMI-kabellengte 1,8 m
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 613.9 mm
Breedte ( zonder voet ) 613,9 mm
Diepte 197.6 mm
Diepte ( zonder voet ) 52,7 mm
Gewicht 3.84 kg
Gewicht (zonder voet) 3,45 kg
Hoogte 449.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 366,3 mm
Beheerfuncties
Aantal On Screen Display-talen 19
Technische details
Bevat geen Kwik, PVC/BFR
HDCP versie 1.4/2.2
KVM switch ✖︎
Certificaten
Certificaten van naleving CE
Certificering WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC
Product informatie
EAN4038986182980
VendorcodeQ27G42ZE
Artikelnr1739973
MerkAOC
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
ARCTIC Freezer 36 Black
400x
ARCTIC Freezer 36 Black
. Levertijd:
Meer productinformatie
400x
ARCTIC Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB (Black) waterkoeler
487x