Je bent nog niet ingelogd
ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A 34" Wide Quad HD 180Hz Curved QD-OLED Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A is een 34-inch ultrawide curved gaming monitor met indrukwekkende specificaties. Met een QHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels en 21:9 schermverhouding biedt het extra breedte voor immersieve gameplay. Het VA-paneel combineert uitstekende contrasten met snelle 1ms reactietijd. Met 180 Hz refresh rate en DisplayHDR 400 ondersteuning levert het monitor soepel en kleurrijk beeld. De gebogen schermafmetingen zorgen voor optimale zichthoek en visuele betrokkenheid tijdens intens gamen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Hoofdtype | OLED |
| Paneel Type | QD-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | QD-OLED |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Hoofdtype | OLED |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 275 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 180 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 94 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.232 mm |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 123 procent |
| Contrast Statisch | 4.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 2 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 23° |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -20 - 20° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroom | 1.5 A |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort-kabellengte | 1,5 m |
| HDMI-kabellengte | 1,5 m |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB-A -> USB-B, USB-A -> USB-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 809 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 809 mm |
| Diepte | 332 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 120 mm |
| Gewicht | 9.56 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,47 kg |
| Hoogte | 582 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 366 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710483945342 |
| Vendorcode | 90LXA0J0-A0E1A0V |
| Artikelnr | 181148 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




