ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A 34" Wide Quad HD 180Hz Curved VA Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A is een 34-inch curved gaming monitor met een Quad HD-resolutie van 3440 x 1440 pixels. Met een verversingssnelheid van 180 Hz en een reactietijd van 1 ms biedt deze monitor een soepele en responsieve gaming-ervaring. Het VA-paneel ondersteunt HDR400 voor verbeterde kleurweergave en contrasten. Deze combinatie van kenmerken maakt de ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A tot een aantrekkelijke keuze voor gamers op zoek naar een immersieve en vloeiende weergave.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asrock
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal34.0 inch (86.4cm)
Refresh Rate180 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeVA
HDR TypeDisplayHDR 400
Reactietijd1 ms
Curved ✓︎
Verkrijgbaar sindsNovember 2025
Garantie36 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 21:9
Frequentiebereik horizontaal 30 - 275 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 180 Hz
Gleurengamma DCI-P3 94 procent
Grootte beeld (horizontaal) 79,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,4 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 500 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 180 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.232 mm
Reactietijd (MPRT) 1 ms
Reactietijd 1 ms
Schermkromming 1500 R
sRGB-dekking (gemiddeld) 123 procent
Contrast Statisch 4.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 2 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Type aansluitplug 3,5 mm
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 23°
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -20 - 20°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Stroom 1.5 A
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Vermogensverbruik (max) 100 W
Inhoud van de verpakking
DisplayPort-kabellengte 1,5 m
HDMI-kabellengte 1,5 m
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB-A -> USB-B, USB-A -> USB-C
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 809 mm
Breedte ( zonder voet ) 809 mm
Diepte 332 mm
Diepte ( zonder voet ) 120 mm
Gewicht 9.56 kg
Gewicht (zonder voet) 6,47 kg
Hoogte 582 mm
Hoogte (zonder voet ) 366 mm