Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG 245C X24 24" 240Hz Curved VA Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI MAG 245C X24 is een 24-inch curved gaming monitor met 1920x1080 resolutie. Met een refresh rate van 240 Hz en 1 ms reactietijd biedt het monitor vlotte beeldweergave voor competitive gaming. Het VA-paneel levert goed contrast, terwijl de 16:9 schermverhouding geschikt is voor standaard gaming en multimedia. De curved vorm draagt bij aan een meeslepende kijkervaring. HDR Ready-ondersteuning maakt verbeterde kleurweergave mogelijk. Dit monitor is gericht op gamers die waarde hechten aan snelle responstijden en hoge verversingsfrequenties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR Ready |
| Reactietijd | 1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 129,00
laatste 90 dagen: 129,00
119,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 80 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 240 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 75 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,1 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,3 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR Ready |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 75 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.272 mm |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 96 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 3.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.2a |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Scharnier | ✖︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 25 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 18 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 539.8 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,8 mm |
| Diepte | 220.1 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 81,2 mm |
| Gewicht | 3.20 kg |
| Hoogte | 416 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 321,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377395076 |
| Vendorcode | MAG 245C X24 |
| Artikelnr | 191323 |
| Merk | MSI |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





