Je bent nog niet ingelogd
KOORUI G2711P 27" Full HD 200Hz IPS Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De KOORUI G2711P is een 27-inch Full HD gaming monitor met IPS-paneel dat speciaal ontworpen is voor gamers. Met een indrukwekkende verversingsfrequentie van 200 Hz en een reactietijd van slechts 1 ms biedt hij een vloeiende en responsieve spelervaaring. Het 16:9 scherm met 1920x1080 resolutie gecombineerd met DisplayHDR 400 ondersteuning zorgt voor uitstekende beeldkwaliteit en kleurnauwkeurigheid. Dit IPS-display is ideaal voor competitieve gaming en professionals die snelle beeldschermreacties waarderen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Koorui |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 200 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Toon meer
Kies je variant
KOORUI G2411P 24" Full HD 200Hz IPS Gaming monitor
Scherm resolutie:
1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal:
24.0 inch (61.0cm)
Paneel Type:
IPS
Refresh Rate:
200 Hz
Bekijk vergelijking
€ 99,00
KOORUI G2711P 27" Full HD 200Hz IPS Gaming monitor
Scherm resolutie:
1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal:
27.0 inch (68.6cm)
Paneel Type:
IPS
Refresh Rate:
200 Hz
Bekijk vergelijking
Huidig
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 179,00
laatste 90 dagen: 179,00
119,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 20000000:1 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Gleurengamma DCI-P3 | 89 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3, sRGB |
| Refresh Rate | 200 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.311 mm |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 122 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 44 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 21 kWu |
| Stroom | 4 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 48 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| HDMI-kabellengte | 1,5 m |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 613.5 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,5 mm |
| Diepte | 215 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 74,1 mm |
| Gewicht | 4.11 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,1 kg |
| Hoogte | 472.2 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 362,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6940017321177 |
| Vendorcode | G2711P |
| Artikelnr | 192313 |
| Merk | Koorui |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





