ASRock Phantom Gaming PGO27QFS 27" Quad HD 240Hz OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
10x
De ASRock Phantom Gaming PGO27QFS is een 27-inch OLED gaming monitor met een Quad HD-resolutie van 2560 x 1440 pixels en een verbluffende verversingssnelheid van 240 Hz. Met zijn DisplayHDR 400 True Black-ondersteuning en ultrasnelle reactietijd van 0.03 ms biedt deze monitor een uitzonderlijke visuele ervaring voor liefhebbers van high-end gaming. De ingebouwde USB-C-aansluiting maakt eenvoudige verbinding en opladen mogelijk, waardoor gebruikers kunnen genieten van de superieure beeldkwaliteit en responsiviteit die deze ASRock Phantom Gaming-monitor biedt.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asrock
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeW-OLED
HDR TypeDisplayHDR 400 True Black
Reactietijd0.03 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsNovember 2025
Garantie36 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
429,00
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type W-OLED
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 1500000:1
Digitale horizontale frequentie 30 - 360 kHz
Digitale verticale frequentie 40 - 240 Hz
Gleurengamma DCI-P3 99 procent
Grootte beeld (horizontaal) 58,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 275 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.229 mm
Reactietijd 0.03 ms
Schermhelderheid (piek) 1300 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 129 procent
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 6 W
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 2 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -7 - 15°
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 30 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 27 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Vermogensverbruik (max) 125 W
Inhoud van de verpakking
DisplayPort-kabellengte 1,8 m
HDMI-kabellengte 1,8 m
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB-A -> USB-B, USB-C
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 604 mm
Breedte ( zonder voet ) 604 mm
Diepte 263 mm
Diepte ( zonder voet ) 263 mm
Gewicht 5.80 kg
Gewicht (zonder voet) 5,8 kg
Hoogte 606 mm
Hoogte (zonder voet ) 606 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 15 W