ASUS ROG Strix Pulsar XG27QNGV 27" Quad HD 360Hz IPS Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
5x
De ASUS ROG Strix Pulsar XG27QNGV is een 27-inch Quad HD gaming monitor met een verbluffende verversingssnelheid van 360 Hz en een snelle reactietijd van 1 ms. Het IPS-paneel biedt levendige kleuren en wijde kijkhoeken, ondersteund door HDR10-technologie. Deze monitor is ontworpen om een ongeëvenaarde gaming-ervaring te bieden, met soepele gameplay en razendsnelle respons voor een concurrerende edge.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asus
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate360 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsJanuari 2026
EAN4711387958094
Vendorcode90LM0BF0-B01371
Garantie36 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 31 - 621 kHz
Digitale verticale frequentie 59 - 360 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 59,6 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,5 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 400 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 360 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Reactietijd 1 ms
Schermhelderheid (piek) 500 cd/m²
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie Nvidia G-SYNC Pulsar
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
Mini jack (3.5mm) aansluitingen ✖︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek 20 - -5°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar 45 - -45°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek 90 - -90°
Scharnier✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 70 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 38 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, USB-A -> USB-B
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 614 mm
Breedte ( zonder voet ) 614 mm
Diepte 188 mm
Diepte ( zonder voet ) 86 mm
Gewicht 6.50 kg
Gewicht (zonder voet) 4,3 kg
Hoogte 503 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 10 cm
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten Forest Stewardship Council (FSC) Mix
Technische details
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Product informatie
EAN4711387958094
Vendorcode90LM0BF0-B01371
Artikelnr228119
MerkASUS
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsJanuari 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
AOC GAMING Q27G4XF 27" Quad HD 180Hz IPS monitor
263x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
149,00
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
149,00
263x
Gigabyte GS27Q X 27" Quad HD 240Hz IPS Gaming monitor
13x