LG UltraGear 45GX950A-B 45" 330Hz Curved OLED monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
92x
De LG UltraGear 45GX950A-B is een ultrawide 45-inch OLED gaming monitor met 5120x2160 resolutie. Het gekromde W-OLED paneel biedt indrukwekkende beeldkwaliteit met snelle refresh rates tot 330Hz en een reactietijd van slechts 0,03ms. Met 21:9 schermverhouding, DisplayHDR 400 True Black certificering en USB-C connectiviteit is dit monitor ideaal voor gamers en professionals die hoge prestaties en immersieve visuele ervaring zoeken.
Merk LG
Resolutieklasse5K UHD
Scherm resolutie5120 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal45.0 inch (114.3cm)
Refresh Rate165, 330 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeW-OLED
HDR TypeDisplayHDR 400 True Black
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsApril 2025
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 21:9
Resolutieklasse 5K UHD
HDR✓︎
Helderheid 275 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 98,5 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
LED backlight ✖︎
Refresh Rate 165, 330 Hz
Ondersteunde grafische resoluties 5120 x 2160
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.204 mm
Pixeldichtheid 125 ppi
Reactietijd 0.03 ms
Schermhelderheid (piek) 1300 cd/m²
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible
Game modus✓︎
Kleurdiepte 10 Bit
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 0
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Mini DisplayPort kwantiteit 0
USB-C Alt DP Modus✓︎
Audio
Ingebouwde microfoon ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -10 - 15°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Draaibaar✓︎
Portretstand ✖︎
Horizontaal draaibaar -10 - 10°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD) ✖︎
Schermdiameter in centimeters 113 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) F
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 45 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 45 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 991.6 mm
Breedte ( zonder voet ) 991,6 mm
Diepte 225.5 mm
Diepte ( zonder voet ) 225,5 mm
Gewicht 14.00 kg
Gewicht (zonder voet) 9,4 kg
Hoogte 460.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 460,7 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W
Verstelbare hoogte (max) 12 cm
Wifi ✖︎
TV-tuner
Formaat digitaal signaal Niet ondersteund
Product informatie
EAN8806096436455
Vendorcode45GX950A-B.AEU
Artikelnr260701
MerkLG
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsApril 2025
Combineer
Vaak samen gekocht met
Noctua NF-A14x25 G2 PWM Sx2-PP chromax.black
67x
. Levertijd:
Meer productinformatie
67x
Samsung 990 PRO 4TB M.2 SSD
1213x
Samsung 990 PRO 4TB M.2 SSD
. Levertijd:
Meer productinformatie
1213x
Noctua NF-A20-PWM chromax.black.swap
35x
35x
Vergelijkbare producten
LG Ultragear 45GX900A-B 45" Wide Quad HD 240Hz Curved oled gaming monitor
11x
Lenovo Legion PRO 34WD-10 34" Wide Quad HD 240Hz OLED Curved Gaming monitor