LG 27U411A-B 27" Full HD IPS 120Hz monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De LG 27U411A-B 27" monitor biedt een Full HD IPS-paneel met een resolutie van 1920 x 1080 pixels. Met een verversingssnelheid van 120 Hz en een reactietijd van 5 ms is deze monitor geschikt voor soepele weergave en een goede kijkervaring. Het HDR10-ondersteuning zorgt voor verbeterde kleurweergave en contrast. Deze veelzijdige monitor is een interessante optie voor gebruikers die op zoek zijn naar een kwalitatief hoogwaardige, Full HD-display met een 16:9 beeldverhouding.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate120 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
Verkrijgbaar sindsOktober 2025
EAN8806096543771
Vendorcode27U411A-B.AEUQ
Garantie24 maanden
Toon meer
99,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Backlight type Edge-Lit
Paneel Type IPS
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Resolutieklasse Full-HD
HDR✓︎
Helderheid 250 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 120 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.311 mm
Pixeldichtheid 82 ppi
Reactietijd 5 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500 : 1
Prestatie
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Crosshair
Soort voeding Extern
Vermindering van bewegingsonscherpte✓︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
HDMI in 1 x
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth ✖︎
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
VGA in 1 x
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,5 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) E
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 20 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 18 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 18 W
Inhoud van de verpakking
Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen ✖︎
Gebruikershandleiding✓︎
HDMI-kabellengte 1,8 m
Installatie-cd ✖︎
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 611.6 mm
Breedte ( zonder voet ) 688,3 mm
Diepte 220 mm
Diepte ( zonder voet ) 38,1 mm
Gewicht 4.20 kg
Gewicht (zonder voet) 3,31 kg
Hoogte 458.2 mm
Hoogte (zonder voet ) 358,1 mm