LG UltraWide 34WR50QK-B 34" Wide Quad HD VA monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
22x
De LG UltraWide 34WR50QK-B is een 34-inch monitor met een WQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels en een ultrabreed 21:9-beeldformaat. Het VA-paneel biedt een hoge contrast en HDR10-ondersteuning, terwijl de 100Hz verversingssnelheid en 5ms reactietijd soepele beeldweergave garanderen. De gebogen vormgeving en brede kijkhoek maken deze monitor geschikt voor productiviteit, entertainment en gaming.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
ResolutieklasseWQHD
Scherm resolutie3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal34.0 inch (86.4cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeVA
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
Curved ✓︎
Verkrijgbaar sindsOktober 2024
Garantie24 maanden
Toon meer
269,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 21:9
Resolutieklasse WQHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 100 Hz
Ondersteunde video-modi 480p, 720p, 1080p, 2160p
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.231 mm
Reactietijd 5 ms
Schermkromming 1800 R
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 3.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Kleurdiepte 10 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer, DAS Mode, Super+ Resolution
Soort voeding Extern
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Introductie jaar 2023
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C ✖︎
Ergonomie
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -5 - 15°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand ✖︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Schermdiameter in centimeters 86,42 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-adapter, uitgangsspanning 19 V
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 43 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 45 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 809 mm
Breedte ( zonder voet ) 809 mm
Diepte 223.2 mm
Diepte ( zonder voet ) 91,5 mm
Gewicht 5.90 kg
Gewicht (zonder voet) 4,9 kg
Hoogte 483.3 mm
Hoogte (zonder voet ) 358,9 mm
Beheerfuncties
Smart modes Energiebesparend
Technische details
KVM switch ✖︎
Stroomadapter inbegrepen✓︎
Product informatie
EAN8806096199527
Vendorcode34WR50QK-B.AEU
Artikelnr311016
MerkLG
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
LG UltraWide 34WR55QK-B 34" Wide Quad HD VA monitor
9x
. Levertijd:
Meer productinformatie
9x
AOC G4 CU34G4 34" Wide Quad HD 180Hz VA Gaming monitor
60x