Je bent nog niet ingelogd
Lenovo L15 15.6" Full HD 60Hz Portable IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
7x
De Lenovo L15 is een compacte 15.6-inch portable monitor met Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels. Met het IPS-paneel krijgt u uitstekende kleurweergave en brede kijkhoeken, ideaal voor werk onderweg. De 60 Hz vernieuwingsfrequentie en 14 ms reactietijd bieden vloeiende beeldkwaliteit. Dankzij USB-C-connectiviteit is de monitor gemakkelijk aan te sluiten op laptops en andere apparaten. Het 16:9 beeldverhouding maakt deze monitor geschikt voor zowel professioneel gebruik als multimedia-consumptie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 14 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 189,00
laatste 90 dagen: 189,00
159,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Grootte beeld (horizontaal) | 34,4 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 19,4 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 45 procent |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.179 mm |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 14 ms |
| Responstijd (min) | 6 ms |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Gebruik | Portable |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 0 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✖︎ |
| HDMI | ✖︎ |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Scharnier | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 8 kWu |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 8 W |
| Vermogensverbruik (max) | 9,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (bovenkant) | 7,3 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 7,3 mm |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 108.4 mm |
| Gewicht | 0.86 kg |
| Hoogte | 235.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 65 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 1 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (onderkant) | 3,19 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Silver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free, CCC, Tier 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195891581117 |
| Vendorcode | 66E4UAC1WL |
| Artikelnr | 922858 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


