Samsung Odyssey G6 LS27BG650EUXEN 27" Quad HD 240Hz Curved VA monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
124x
De Samsung Odyssey G6 LS27BG650EUXEN is een 27 inch Quad HD monitor met een resolutie van 2560 x 1440 pixels en een vernieuwingssnelheid van 240 Hz. Dit VA-paneel biedt een gebogen scherm, een reactietijd van 1 ms en ondersteuning voor DisplayHDR 600. Deze combinatie van functies maakt de Odyssey G6 een aantrekkelijke keuze voor gamers en professionals op zoek naar een kwalitatief hoogwaardige monitor met een uitstekende beeldkwaliteit en vloeiende weergave.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Samsung
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
HDR TypeDisplayHDR 600
Reactietijd1 ms
Curved ✓︎
Verkrijgbaar sindsOktober 2022
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
349,00
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 350 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 600
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 95 procent
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Quantum-dotkleurtechnologie✓︎
Reactietijd 1 ms
Schermhelderheid (min) 300 cd/m²
Schermkromming 1000 R
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 2.500 : 1
Prestatie
Adaptief beeld✓︎
Sync Technologie AMD FreeSync Premium
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Richtpunt✓︎
SmartThings app ondersteuning✓︎
Soort voeding Extern
Spelkenmerken Game Bar 2.0, Super Ultrawide GameView
Tap View✓︎
TV Plus✓︎
Wireless Dex ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
Verlichte standaard✓︎
Verlichte standaardkleur RGB
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth✓︎
Bluetooth-versie 5.2
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Audio
Adaptive Sound Control (ASC)✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -15 - 15°
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -9 - 13°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Op afstand bedienbaar✓︎
Pivot hoek -92 - 92°
Scharnier✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 61 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 38 W
Inhoud van de verpakking
DisplayPort-kabellengte 1,5 m
Meegeleverde kabels DisplayPort
Staander inbegrepen✓︎
Type standaard HAS standaard
Gewicht en omvang
Breedte 615.8 mm
Breedte ( zonder voet ) 615,8 mm
Diepte 311.1 mm
Diepte ( zonder voet ) 165,6 mm
Gewicht 6.40 kg
Gewicht (zonder voet) 4,5 kg
Hoogte 578.3 mm
Hoogte (zonder voet ) 384,4 mm