ASUS TUF Gaming VG34VQL3A 34" Wide Quad HD 180Hz VA Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
+ WIN EEN VAKANTIE!
51x
De ASUS TUF Gaming VG34VQL3A is een 34-inch ultrawide gaming monitor met een UWQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels en een snelle verversingssnelheid van 180 Hz. Met zijn VA-paneel, HDR10-ondersteuning en 1 ms reactietijd biedt deze monitor een verbluffende visuele ervaring voor gamers. De gebogen vormgeving en 21:9-beeldverhouding dompelen je onder in het spel voor een immersieve gaming sessie.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asus
ResolutieklasseUWQHD
Scherm resolutie3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal34.0 inch (86.4cm)
Refresh Rate180 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeVA
HDR TypeHDR10
Reactietijd1 ms
Curved ✓︎
Verkrijgbaar sindsSeptember 2023
Garantie36 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
+ WIN EEN VAKANTIE!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 21:9
Digitale horizontale frequentie 267 - 267 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 180 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 79,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,4 cm
Resolutieklasse UWQHD
HDR✓︎
Helderheid 400 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 180 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.232 mm
Reactietijd 1 ms
Schermhelderheid (piek) 400 cd/m²
Schermkromming 1500 R
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 4.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro
Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) 8528521000
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Schaduwregeling✓︎
Vermindering van bewegingsonscherpte✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 2 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Ingang stroom✓︎
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -10 - 10°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 42 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 28 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 27 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 808 mm
Breedte ( zonder voet ) 808 mm
Diepte 250 mm
Diepte ( zonder voet ) 111 mm
Gewicht 8.10 kg
Gewicht (zonder voet) 5,8 kg
Hoogte 541 mm
Hoogte (zonder voet ) 364 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 13 cm
Technische details
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Certificaten
Certificering TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium Pro
Product informatie
EAN4711387184592
Vendorcode90LM06F0-B01E71
Artikelnr949302
MerkASUS
Garantie36 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Gratis product promo
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
ARCTIC P12 Pro Reverse A-RGB Black 3 Pack
53x
. Levertijd:
Meer productinformatie
53x
CLUB3D CAC-1094 DisplayPort kabel
27x
. Levertijd:
Meer productinformatie
27x
Vergelijkbare producten
AOC G4 CU34G4 34" Wide Quad HD 180Hz VA Gaming monitor
60x