AOC GAMING 25G3ZM/BK 25" Full HD 240Hz VA Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
91x
De AOC GAMING 25G3ZM/BK is een 25-inch Full HD gaming monitor met een 240Hz verversingsfrequentie voor vloeiende beeldweergave. Het VA-paneel biedt uitstekend contrast en kleurweergave, terwijl de 1ms reactietijd responsief gamen mogelijk maakt. Met een resolutie van 1920x1080 pixels en 16:9-beeldverhouding is deze monitor ideaal voor competitieve gamers die snelheid en visuele kwaliteit waarderen. Het compacte 25-inch formaat maakt het geschikt voor verschillende speelomgevingen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk AOC
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal25.0 inch (63.5cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsOktober 2022
EAN4038986140911
Vendorcode25G3ZM/BK
Garantie36 maanden
Toon meer
119,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type VA
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 80000000:1
Gleurengamma DCI-P3 92 procent
Resolutieklasse Full-HD
HDR ✖︎
Helderheid 300 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 92 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
LED backlight✓︎
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.283 mm
Pixeldichtheid 90 ppi
Reactietijd (MPRT) 0,5 ms
Reactietijd 1 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 100 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 3.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium
AMD FreeSync-vernieuwingsfrequentiebereik 48 - 240 Hz
FPS-teller✓︎
Game modus✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Lage invoervertraging✓︎
Merkspecifieke technologieën Crosshair
Richtpunt✓︎
Schaduwregeling✓︎
Soort voeding Intern
Vermindering van bewegingsonscherpte✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Glanstype buitenzijde Mat
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Rood, Zwart
Gebruik Gaming
Rand voorzijde Zwart/Rood
Type bezeldikte Frameloos
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C ✖︎
Audio
Ingebouwde microfoon ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 23°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 62,23 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 18 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 25 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
DisplayPort-kabellengte 1,8 m
HDMI-kabellengte 1,8 m
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Gewicht en omvang
Breedte 557.3 mm
Breedte ( zonder voet ) 557,3 mm
Diepte 258.8 mm
Diepte ( zonder voet ) 48 mm
Gewicht 4.24 kg
Hoogte 503 mm
Hoogte (zonder voet ) 328,9 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 13 cm
Beheerfuncties
Technische details
Bevat geen Kwik, PVC/BFR
KVM switch ✖︎
Certificaten
Certificaten van naleving CE
Product informatie
EAN4038986140911
Vendorcode25G3ZM/BK
Artikelnr952004
MerkAOC
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2022
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Productinformatie
De AOC 25G3ZM/BK komt de behoeften van zowel eSports, competitieve gamers als casual gamers tegemoet. Het scherm beschikt over een responsief 24.5" VA-paneel met FHD-resolutie, ShadowControl en een supercontrastverhouding van 3000:1. Plaats jezelf bovenaan de leaderbords met 240 Hz verversingssnelheid, Adaptive Sync, 1 ms GTG en lage input lag.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Glorious Mouse Pad 2 XXL - Stitched - Muismat Zwart
5x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
34,95
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
34,95
5x
ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI moederbord
1548x
. Levertijd:
Meer productinformatie
1548x
Vergelijkbare producten
Samsung Odyssey G4 LS25BG400EUXEN 25" Full HD 240Hz IPS Gaming monitor
95x
Gigabyte G25F2A 24.5" Full HD 240Hz IPS Gaming monitor
1x