Je bent nog niet ingelogd
LG UltraGear 27GS75Q-B 27" Quad HD 180Hz IPS Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
61x
De LG UltraGear 27GS75Q-B is een 27-inch gaming monitor met QHD-resolutie van 2560 x 1440 pixels. Met een indrukwekkende verversingsfrequentie van 180 Hz en een IPS-paneel biedt deze monitor vloeiende gameplay en uitstekende kleurweergave. De snelle reactietijd van 1 ms zorgt voor responsieve beeldverwerking bij snelle bewegingen. Het 16:9-schermformaat en HDR10-ondersteuning maken dit een veelzijdige keuze voor gamers die op zoek zijn naar performance en beeldkwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LG |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 279,00
laatste 90 dagen: 279,00
139,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.233 mm |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC Compatible |
| FPS-teller | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode |
| Soort voeding | Extern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Portretstand | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Scharnier | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 40 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 26 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 614.7 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 614,7 mm |
| Diepte | 254 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 50,8 mm |
| Gewicht | 5.99 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,08 kg |
| Hoogte | 576.6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 370,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Smart modes | Energiebesparend |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806096087794 |
| Vendorcode | 27GS75Q-B.AEU |
| Artikelnr | 962091 |
| Merk | LG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Born to game
Snellere beweging.
Dichter bij de overwinning.
Geef je gamewereld een boost met 200Hz overclock (O/C) snelheid. Geef je gameplay een extra boost met QHD-resolutie, IPS brede kijkhoeken en een verbluffende 200Hz O/C refresh rate.
Geüpgrade snelheid.
Nieuwe standaard.
We hebben de snelheidsstandaard van deze UltraGear verhoogd naar 200Hz. Geniet van ultrascherpe en soepele beelden met een refresh rate van 200Hz (O/C), die afbeeldingen 200 keer per seconde laadt.
Scherp beeld
Vanuit elke hoek
Geniet van levendige beelden met een snelle responstijd van 1ms. Dit vermindert omgekeerde ghosting en input lag. Daarnaast kun je dankzij het IPS-paneel genieten van verbluffende, haarscherpe beelden vanuit een brede hoek (tot 178°).
Waarheidsgetrouwe kleuren
Deze monitor ondersteunt een breed kleurengamma, sRGB 99% (typ.), en HDR10, voor natuurgetrouwe kleuren, zodat gamers kunnen genieten van de dramatische kleuren die de ontwikkelaars voor ogen hadden.
Gemaakt voor perfecte gameplay
Geniet van perfecte graphics met minder vervegingen, haperingen of bevend beeld veroorzaakt door verschil in de hardware- en softwarespecificatie door synchronisatie via NVIDIA® G-SYNC® Compatible, AMD FreeSync™.
Ontworpen voor gamers
Verbeter je game-ervaring met een 3-zijdig vrijwel randloos ontwerp voor een meeslepende weergave. De verstelbare voet, die kantelen, hoogte en zwenken ondersteunt, helpt je om comfortabeler te gamen.
Bekroonde gaming-GUI
Gamers kunnen On-Screen Display en OnScreen Control gebruiken om de instelling gemakkelijk aan te passen, van het instellen van schermopties tot het registreren van de 'User Defined Key' waarmee de gebruiker de sneltoets kan instellen.
Dynamic Action Sync
Gamers kunnen in realtime reageren op belangrijke momenten in de game dankzij de verlaagde input lag van Dynamic Action Sync.
Black Stabilizer
Black Stabilizer helpt gamers bij het ontdekken van snipers die in een donker hoekje zijn verscholen of het snel ontwijken van flashbangexplosies.
Crosshair
Het mikpunt is vastgezet in het centrum voor nauwkeuriger schieten.
FPS-teller
Met de FPS-teller is te zien hoe goed alles laadt. Of u nu video’s bewerkt, games speelt of een film bekijkt: elk frame is belangrijk en met de FPS-teller beschik je over realtime gegevens.
Snellere beweging.
Dichter bij de overwinning.
Geef je gamewereld een boost met 200Hz overclock (O/C) snelheid. Geef je gameplay een extra boost met QHD-resolutie, IPS brede kijkhoeken en een verbluffende 200Hz O/C refresh rate.
200Hz refresh rate (O/C)
Geüpgrade snelheid.
Nieuwe standaard.
We hebben de snelheidsstandaard van deze UltraGear verhoogd naar 200Hz. Geniet van ultrascherpe en soepele beelden met een refresh rate van 200Hz (O/C), die afbeeldingen 200 keer per seconde laadt.
IPS 1ms (GtG)
Scherp beeld
Vanuit elke hoek
Geniet van levendige beelden met een snelle responstijd van 1ms. Dit vermindert omgekeerde ghosting en input lag. Daarnaast kun je dankzij het IPS-paneel genieten van verbluffende, haarscherpe beelden vanuit een brede hoek (tot 178°).
HDR10 met sRGB 99% (typ.)
Waarheidsgetrouwe kleuren
Deze monitor ondersteunt een breed kleurengamma, sRGB 99% (typ.), en HDR10, voor natuurgetrouwe kleuren, zodat gamers kunnen genieten van de dramatische kleuren die de ontwikkelaars voor ogen hadden.
Gemaakt voor perfecte gameplay
Geniet van perfecte graphics met minder vervegingen, haperingen of bevend beeld veroorzaakt door verschil in de hardware- en softwarespecificatie door synchronisatie via NVIDIA® G-SYNC® Compatible, AMD FreeSync™.
Ontworpen voor gamers
Verbeter je game-ervaring met een 3-zijdig vrijwel randloos ontwerp voor een meeslepende weergave. De verstelbare voet, die kantelen, hoogte en zwenken ondersteunt, helpt je om comfortabeler te gamen.
Gaming-GUI
Bekroonde gaming-GUI
Gamers kunnen On-Screen Display en OnScreen Control gebruiken om de instelling gemakkelijk aan te passen, van het instellen van schermopties tot het registreren van de 'User Defined Key' waarmee de gebruiker de sneltoets kan instellen.
Dynamic Action Sync
Gamers kunnen in realtime reageren op belangrijke momenten in de game dankzij de verlaagde input lag van Dynamic Action Sync.
Black Stabilizer
Black Stabilizer helpt gamers bij het ontdekken van snipers die in een donker hoekje zijn verscholen of het snel ontwijken van flashbangexplosies.
Crosshair
Het mikpunt is vastgezet in het centrum voor nauwkeuriger schieten.
FPS-teller
Met de FPS-teller is te zien hoe goed alles laadt. Of u nu video’s bewerkt, games speelt of een film bekijkt: elk frame is belangrijk en met de FPS-teller beschik je over realtime gegevens.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





