ASUS ROG Strix XG27AQDMG 27" Quad HD 240Hz OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
380x
De ASUS ROG Strix XG27AQDMG is een 27-inch gaming monitor met QHD-resolutie van 2560 x 1440 pixels. Met een indrukwekkende verversingssnelheid van 240 Hz en een ultra-snelle reactietijd van 0.03 ms biedt deze monitor uitstekende prestaties voor competitieve gamers. Het W-OLED paneel zorgt voor diepzwart en levendige kleuren, terwijl DisplayHDR 400 True Black verbeterde visuele kwaliteit oplevert. De 16:9 beeldverhouding maakt het geschikt voor zowel gaming als professioneel gebruik.
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeW-OLED
HDR TypeDisplayHDR 400 True Black
Reactietijd0.03 ms
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
EAN4711387559666
Vendorcode90LM0AH0-B01A70
Garantie36 maanden
Toon meer
569,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
Beeldoppervlakte Glans
Paneel Type W-OLED
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 30 - 390 kHz
Digitale verticale frequentie 40 - 240 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 59 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,4 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 275 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 99 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.229 mm
Reactietijd 0.03 ms
Schermhelderheid (piek) 450 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 135 procent
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC, Nvidia G-SYNC Compatible
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Kleurdiepte 10 Bit
Schaduwregeling✓︎
Soort voeding Extern
Poorten & interfaces
Aansluiting voor netstroomadapter✓︎
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C Alt DP Modus ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) F
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 26 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 24 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 25 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 605 mm
Breedte ( zonder voet ) 605 mm
Diepte 219 mm
Diepte ( zonder voet ) 50 mm
Gewicht 6.70 kg
Gewicht (zonder voet) 4,2 kg
Hoogte 508 mm
Hoogte (zonder voet ) 368 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 12 cm
Technische details
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Certificaten
Certificering TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) VESA AdaptiveSync Display 240Hz VESA DisplayHDR 400 True Black AMD FreeSync Premium G-SYNC Compatible
Product informatie
EAN4711387559666
Vendorcode90LM0AH0-B01A70
Artikelnr962104
MerkASUS
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Productinformatie
Ervaar gaming op zijn best met de ASUS ROG Strix XG27AQDMG, een 27-inch OLED monitor die elke game tot leven brengt. Met een Quad HD-resolutie van 2560x1440 pixels en een verbluffende 240Hz vernieuwingsfrequentie, biedt deze monitor ongekende helderheid en vloeiende prestaties, zelfs tijdens de snelste acties.