ASRock Phantom Gaming PG27FFT1A 27" Full HD 180Hz IPS Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De ASRock Phantom Gaming PG27FFT1A is een 27-inch Full HD IPS-monitor met een hoge verversingssnelheid van 180 Hz voor een vloeiende en responsieve gaming-ervaring. Met een reactietijd van slechts 1 ms en ondersteuning voor DisplayHDR 400 biedt deze monitor scherpe beelden en levendige kleuren voor een immersieve gaming-beleving. Deze monitor is ontworpen voor gamers die op zoek zijn naar een krachtige en betrouwbare monitor die hun gaming-prestaties kan ondersteunen.
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate180 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeDisplayHDR 400
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
EAN4710483946189
Vendorcode90LXA0C0-A0E1A0V
Garantie36 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Antireflectiescherm✓︎
Beeldoppervlakte Antireflectie
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 30 - 225 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 180 Hz
Frequentiebereik horizontaal 225 - 225 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 180 Hz
Resolutieklasse Full-HD
HDR✓︎
Helderheid 450 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 180 Hz
Ondersteunde grafische resoluties 1920 x 1080 (HD 1080)
Ondersteunde video-modi 1080p
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.31 mm
Reactietijd 1 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 123 procent
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 2 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Gebruik Gaming
Voetenkleur Zwart
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 23°
Draaibaar✓︎
Portretstand ✖︎
Horizontaal draaibaar -20 - 20°
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Stroom 1.5 A
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Vermogensverbruik (max) 42 W
HDMI-kabellengte 1,5 m
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 613 mm
Breedte ( zonder voet ) 613 mm
Diepte 193 mm
Diepte ( zonder voet ) 53 mm
Gewicht 4.50 kg
Gewicht (zonder voet) 3,78 kg
Hoogte 435 mm
Hoogte (zonder voet ) 368 mm